Сьогодні 13.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
дети
17 жовтня 2016, 12:50

В селищі Васищеве проведена районна військово-спортивна гра

Поділитися:
З нагоди Дня захисника України, за підтримки Харківської районної адміністрації, комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 15 жовтня 2016року відбулася районна військово-спортивна гра.
Захід проходив згідно з планом заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді Харківського району на території військового стрільбища національної гвардії України.

У військово-спортивній грі взяло участь понад 60 дітей віком від 7 до 17 років з різних куточків Харківського району, які займаються в секціях військово-спортивних баготоборств.
Офіцери військової частини №3005 провели заняття з вогневої підготовки тактико-технічної характеристики озброєння, яке наявне в Національній гвардії України. Підлітки охоче виконали нормативи по неповному розбиранню, складанню зброї та приготуванню до стрільби з різних положень. З юнаками допризовного віку були проведенні заняття з тактичної підготовки, навичками поводження із зброєю.
Під час проведення військово-спортивної гри майбутні захисники Вітчизни виконували різноманітні нормативи військової справи. Напружена боротьба розгорнулась під час тактико-спеціальної гри із застосуванням точних копій реальної зброї.
В перервах між змаганнями досвідченні фахівці Харківського районного осередку федерації військово-спортивних багатоборств провели заняття зі стрільби із пневматичної гвинтівки та пістолетів, метання імітаційних гранат.
По закінченню заходу всі діти отримали дипломи та стали справжніми друзями.
Анонси подій
 • 13 грудня 2017 р.
  • 12:00
   13 грудня о 12.00 у сел. Безлюдівка відбудеться захід до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
 • 14 грудня 2017 р.
  • 10:00
   14 грудня  о 10.00 у великій залі Харківської районної державної адміністрації відбудеться семінар з питань охорони праці Харківського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Харківській області.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21