Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
діти
12 жовтня 2016, 10:55

Творчий пленер талановитої молоді, присвячений пам’яті З.Серебрякової

Поділитися:
10 жовтня 2016 року у с. Нескучне Веселівської сільської ради було проведено відкритий творчий пленер талановитої молоді, присвячений пам’яті З. Серебрякової. З 2012 року стало доброю традицією проводити пленер щорічно, восени, до дня художника. У пленері взяли участь учні Південноміської дитячої художньої школи (директор – О.В. Головіна.), Будянської дитячої школи народного мистецтва (директор - Л.Є. Пянида), Височанської дитячої школи мистецтв (директор – Л.М. Пакош .) Голови відповідних  рад – О.М. Брюханов, В.В. Біліченко традиційно привітали вихованців шкіл перед відправленням  та забезпечили сухими сніданками.

Урочисте нагородження учасників пленеру та вручення пам’ятних сувенірів відбулося у клубі с. Нескучне, де було підготовлено виставку робіт учнів шкіл естетичного виховання, створених протягом пленеру на лоні мальовничих краєвидів. Пленер викликав цілу хвилю чудових вражень, захоплення та творчої наснаги серед його учасників, яких було більше 60 чоловік, та організаторів. Маленьких художників привітали та нагородили почесні гості – начальник відділу культури і туризму В.В. Пономаренко, начальник відділу архітектури та містобудівництва О.В. Троценко, член Національної спілки художників України, викладач Харківського художнього училища С.Г. Радіонов, голова Веселівської сільської ради О.М. Слабченко, голова фермерського господарства «Кінна садиба» В.А. Швачій. Юні митці прагнуть стати гідними продовжувачами традицій живопису, закладеними видатними земляками, що народилися у селах Нескучне та Веселе - художниками З. Серебряковою, М. Деригусом, В. Вовченком. Справжнім подарунком для дітей та дорослих стала екскурсія по «Кінній садибі» та прогулянка на конях, яку подарував фермер В.А. Швачій. Учасники пленеру отримали справжнє задоволення від спілкування з цими дивовижними тваринами. Вітаємо юних митців та бажаємо подальших успіхів і творчих злетів!

Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21