Сьогодні 22.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Медична галузь Харківського району має ще одне невелике, але приємне досягнення
15 липня 2016, 14:11

Медична галузь Харківського району має ще одне невелике, але приємне досягнення

Поділитися:
15 липня відзначено знаковою подією не тільки для медичних працівників усього Харківського району, які отримали 18 спеціалізованих автомобілів для забезпечення медико-санітарної допомоги, але і для мешканців сел. Селекційного Мерфянської міської ради. Саме сьогодні відбулося відкриття після поточного ремонту місцевої амбулаторії ЗПСМ.

Відтепер  приміщення амбулаторії відповідає всім  сучасним вимогам, що дає можливість значно покращити, як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів мешканцям. Наразі було проведено заміну системи опалення із встановленням електричного котла, замінено покрівлю і підлогу, оздоблено та утеплено фасад, замінено віконні блоки на енергозберігаючі, встановлено двері із металопластику, водовідливи, улаштовано водопостачання та каналізацію, відповідно обладнані робочі місця медиків.
Стан проведення ремонтних робіт  08 липня перевірила заступник голови райдержадміністрації О.В. Малишева,  яка зазначила, що пріоритетний розвиток охорони здоров’я, наближення лікарської допомоги до населення, раціональне використання наявних ресурсів – це ті напрямки роботи, над якими працює влада щодня.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21