Сьогодні 15.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Сьогодні в райдержадміністрації відбулась апаратна нарада
22 червня 2016, 14:42

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Поділитися:
Актуальні питання  життєдіяльності району було розглянуто  під час апаратної наради, яку провів голова райдержадміністрації Ю.І. Раїна з керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, головами місцевих рад району.

На нараді була розглянута інформація начальника управління  житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації щодо створення у районі об’єктів співвласників; підготовки внутрішньобудинкової системи опалення до нового опалювального сезону; відкриття місць для купання на території району.
Розглянуті попередні підсумки організації та проведення в районі призову на строкову військову службу у 2016 році та виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом.
Також головою райдержадміністрації було приділено увагу питанням співфінансування заходів щодо організації пільгового проїзду громадян; ходу виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 р.  № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» та порядку розгляду звернень щодо надання матеріальної допомоги.           
Порушувалось питання щодо організації громадських робіт на території місцевих рад та організації роботи реєстрів територіальних громад.                                      
Присутні були ознайомлені із змінами до деяких законодавчих актів щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21