Сьогодні 22.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Урочистий прийом до Дня медичних працівників
16 червня 2016, 14:14

Урочистий прийом до Дня медичних працівників

Поділитися:
Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника у Харківському районі відзначили кращих представників галузі охорони здоров’я.

Під час урочистого заходу, який відбувся в малій залі райдержадміністрації, районних лікарів та медсестер привітали голова районної ради Литвиненко М.В., голова Харківської райдержадміністрації Раїна Ю.І. та начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Шматько Ю.І.

 
"З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя та повернуте здоров’я, за високу професійність, за самовіддане служіння обраній справі та постійну готовність прийти на допомогу!" — висловив подяку медичним працівникам Ю.І. Раїна.
 
«Я з великим трепетом ставлюся до представників цієї святої професії. Безсонні ночі, ненормований графік, надзвичайне фізичне та емоційне навантаження – це робота лише для сильних духом. Хочу побажати достойної заробітної плати, новітнього обладнання, здоров’я, благополуччя, миру і затишку у родинах»,  –  звернувся М.В. Литвиненко до медичних працівників району.
 

http://khrada.gov.ua/

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21