Сьогодні 15.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Засідання
7 червня 2016, 14:58

Засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016/2017 років у Харківському районі

Поділитися:
07 червня у великій залі райдержадміністрації відбулось чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016/2017 років у Харківському  районі.

Засідання пройшло під керівництвом директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації С.В. Магдисюка. Участь у засіданні взяли перший заступник голови Харківської райдержадміністрації Ю.М. Бондаренко, голова Харківської районної ради М.В. Литвиненко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники  підприємств, установ та організацій району, голови місцевих рад. До участі в обговоренні були також запрошені директор Комунального підприємства  Харківської районної ради «Комуненерго» О.В. Левченков, директор Комунального підприємства теплових мереж Харківського району Харківської районної державної адміністрації В.В. Масалітін.
За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації О.В. Тройно підготовка житлово-комунального господарства району проходить відповідно до розроблених заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 травня 2016 року № 230 «Про заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016/2017 років», а також відповідно до плану заходів з підготовки до зими житлово-комунальних підприємств району. Впродовж квітня поточного року службами району було проведено детальне обстеження усіх об'єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери, проаналізовано проходження опалювального сезону і зроблені відповідні висновки.

Наразі ведуться роботи по підготовці теплового та водопровідно-каналізаційного господарствах КПТМ Харківського району та КП «Комуненерго». Проводяться роботи щодо ремонту котлів, котельного обладнання, теплових мереж та їх ізоляції.

Для безпеки дорожнього руху за рахунок коштів місцевого бюджету заплановано здійснити капітальний ремонт доріг комунальної власності площею 15,87 тис.м2 – виконано 2,39 тис. м2 (або 15,05 %); виконано поточний ремонт – 1,88 тис.м2  (15,05% до плану, план 12,49 тис.м2). Заготовлено піщано-сольової суміші – 0,54 т, або 15% (запас минулого року) (по плану – 3,6 тис. т), ПММ – 2,34 т, або 15 % (по плану – 15,6 т). Підготовлено 3 од. снігоприбиральної техніки (15%, план 15 од.). Підготовка автомобільних доріг району загального користування філією «Харківський райавтодор» здійснюється відповідно до затверджених графіків.

По Липецькому, Люботинському і Харківському РЕМах робота з підготовки енергетичних об'єктів проводиться відповідно до наказів по структурних підрозділах і відповідно до заходів, затверджених  АК «Харківобленерго». Робота виконується без затримок і в повному об'ємі.

Станом на сьогоднішній день в районі комплексно підготовлено 111 житлових будинків з 745, що складає 15%. Виконуються заплановані поточні ремонти покрівель, проводяться ремонти внутрішньобудинкових систем опалення, холодного водопостачання та водовідведення.

Також на сьогоднішній день до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років усього планується підготувати 53 медичних заклади, наразі фактично підготовлено 18 медичних установ; 91 навчальний заклад, з яких фактично підготовлено 20 навчальних закладів; готовність закладів культури до опалювального сезону складає  90 %. Готовність об’єктів агропромислового комплексу району складає 80%.

Підводячи підсумки засідання штабу, директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури С.В. Магдисюк зазначив, що в цілому робота з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду по району ведеться на належному рівні, і визнав її задовільною.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21