Сьогодні 17.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Урочисте відкриття меморіальної дошки
24 травня 2016, 16:10

Урочисте відкриття меморіальної дошки

Поділитися:
24 травня 2016 року у Покотилівському ліцеї «Промінь» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника школи, героя, який загинув під час бойових дій в зоні АТО, захищаючи східні кордони нашої держави, справжнього патріота – Станіслава Анатолійовича Рижова.

 Меморіальна дошка встановлена на фасаді школи, де навчався Станіслав.
Його життя обірвалося 18 липня 2015 року, зовсім рано, на 45 році життя, далеко від рідної домівки, під с. Жовтень Новоазовського району Донецької області від мінно-вибухового пристрою при виконанні бойового завдання.
Станіслав був доброю, порядною людиною, цінував і шанував родину, був люблячим сином і надійним чоловіком, найкращим татом і вірним другом для своїх товаришів. Разом із дружиною вони виховували сина.
 З 26 березня 2015 року записався добровольцем до Збройних Сил України для захисту територіальної цілісності нашої держави; зарахований до військової частини № 4021 м. Краматорська, 42-го батальйону Територіальної Оборони України, пізніше розподілений до 131-го Окремого Розвідницького Батальйону снайпером-розвідником. Він не вагався і не роздумував жодної хвилини. Залишив родину вдома і став на захист інтересів України.
 За особливі заслуги перед Батьківщиною він посмертно нагороджений Орденом «Народний Герой України», Державним Орденом «За мужність   III ступеню», Почесним знаком «Маріуполь, відстояли – перемогли»,  Почесним знаком «Почесний громадянин міста Мерефа».
На урочистій церемонії, крім родини героя, його побратимів, учнів та вчителів, були присутні: народний депутат України Кобцев Михайло Валентинович, перший заступник голови Харківської районної державної адміністрації Ю.М. Бондаренко, голова Харківської районної ради М.В. Литвиненко, директор Харківського районного центру соціальної служби для сім’ї дітей та молоді О.Ю. Бакай, депутат Харківської районної ради Демочко Вікторія Миколаївна, Покотилівський селищний голова А.М. Павленко, які прийшли вшанувати пам’ять героя.
Присутні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання. Було сказано багато слів скорботи та висловлено вдячність матері за виховання сина – мужнього героя України.
Право урочисто відкрити меморіальну дошку пам’яті Станіслава Анатолійовича Рижова було надано його рідним.
Світла пам’ять про Станіслава Рижова, його мужність та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Станіслава – справжнього патріота України.
Неоголошена війна забрала уже тисячі життів наших молодих українців. Невідомо, скільки ще матерів, дружин, дітей страждатимуть через непоправні передчасні втрати своїх найдорожчих людей: синів, чоловіків, батьків.
Наш обов’язок – пам’ятати усіх героїв, хто не повернувся зі Сходу, хто не встиг удосталь пожити разом зі своїми рідними, недорадів, недокохав, але встиг виконати свій громадянський обов’язок, захищаючи країну.

khar-rvo.org.ua/index.php/2622-akakrl


 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21