Сьогодні 17.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу
16 травня 2016, 13:52

Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу

Поділитися:
15 травня Україна вшанує пам’ять людей, які померли від СНІДу. Цей день, за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається у всьому світі щорічно, починаючи з 1983 року. Головним покликанням пам’ятної дати є – вшанування пам’яті людей, які пішли з життя через СНІД та привернення уваги до проблеми ВІЛ/СНІДу.

З 16 по 20 травня 2016 року Харківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели низку бесід з мешканцями Харківського району, присвячених вшануванню пам’яті людей, померлих від СНІД, профілактики інфікування ВІЛ та запобіганню вживання психотропних речовин. Профілактичні заходи фахівцями із соціальної роботи були проведені у бібліотеках  місцевих рад Харківського району: Покотилівській, Пономаренківській, Комунарській, Малороганській, Веселівській, Пісочинській.
В ході профілактичних заходів було охоплено 113 осіб, розповсюджувались інформаційно-профілактичні буклети «Обережно СНІД».
День пам’яті людей, померлих від СНІДу – це ще одна  можливість пропагування здорового способу життя.
Єдиним способом протистояти хворобі – це пам’ятати тих, кого безпосередньо торкнулася проблема ВІЛ – інфекції, прийняти рішення стосовно себе та своїх рідних. Робити вибір життєвого шляху усвідомлено.
 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21