Сьогодні 23.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Відбулися збори учасників АТО
21 травня 2016, 12:03

Відбулися збори учасників АТО

Поділитися:
21 травня у приміщенні Харківської районної державної адміністрації відбулися загальні збори учасників АТО Харківського району.

У зборах взяли участь заступник голови Харківської районної державної адміністрації О.В. Малишева та представники структурних підрозділів, а саме: управління соціального захисту населення, управління держгеокадастру у Харківському районі, управління житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, Харківського районного центру зайнятості, Харківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу охорони здоров’я, а також військовослужбовці учасники АТО та члени їх сімей.

На першій частині зборів розглядалися загальні питання стосовно: отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва; забезпечення жилою площею (постановки на квартирний облік); соціальних гарантій для учасників АТО та членів їх сімей. Заслуховувалися зауваження, висловлені присутніми та надані відповіді на поставлені запитання.

Друга частина зборів була присвячена наданню індивідуальних консультацій учасникам АТО та членам їх сімей присутніми представниками управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, а також запрошеними юристами, адвокатами.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21