Сьогодні 23.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Спортивні досягнення Харківського району
18 травня 2016, 10:23

Спортивні досягнення Харківського району

Поділитися:
З 13 травня по 15 травня 2016 року відбувся Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств в розділі бойове двоборство, який проводився  на базі спортивного комплексу КЗКДЮСШ «ХТЗ» у м. Харків. 

 З 13 травня по 15 травня 2016 року відбувся Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств в розділі бойове двоборство, який проводився  на базі спортивного комплексу КЗКДЮСШ «ХТЗ» у м. Харків. 

В змаганнях національного рівня приймали участь понад 17 областей, показати свою майстерність виявило бажання більше 900 учасників. Приємно відзначити, що більша частина членів збірної команди області складала із спортсменів Харківського району. Чемпіонат проводився серед дітей та дорослих. В напруженій боротьбі за підсумками двох розділів змагань (стрільба та всестильовий бій) наші спортсмени вибороли  призові місця та принесли в скарбничку району  28 медалей. Призерами Чемпіонату України стали: Науменко Владислав, Бойко Микита, Ширченко Микола, Якушев Владислав, Скрипкін Максим, Тімченко Олександр, Волкогон Артем, Логвіненко Володимир, Гелета Руслан, Безрук Артур, Лук"яненко Микита, Романчук Іван, Мільшин Олександр, Левін Іван, Бойков Дмитро, Скрипкін Максим, Блудова Анна , Богатирьова Анна, Єпішева Тетяна. Чемпіонами України стали: Макєєв Олексій, Дешевих Данило, Блудов Андрій, Кармаза Денис, Кулик Остап, Осипенко Юрій, Соломянов Олег, Калашник Яна, Багішвілі Софія 

Наймолодшому призеру нашої команди був  Науменко В. (7 років).  Високий рівень спортивної майстерності проявив і ветеран збірної команди Соломянов О. (53 роки),який в показових виступах серед ветеранів став Чемпіоном країни. 
Високій рівень майстерності було проявлено завдяки підтримці з боку керівництва Харківського районної державної адміністрації,  керівництва Харківського районного осередку федерації військово-спортивних баготоборств та  наполегливості і самовідданості тренерського складу федерації.
Цей складний прикладний вид спорту, в якому треба вміти влучно стріляти та мати добру фізичну підготовку, надає можливість сформувати психологічну та фізичну готовність молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку, щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави.
 Сподіваємося, що керівники всіх рангів на місцях мешкання спортсменів, підтримають своїх жителів, які займають призові місця на національному рівні. Тим самим підтримають розвиток військово-спортивного спрямування на своїй території, яке дуже потрібно в даний час.
 
 

 

 

 

Також 23-24 квітня 2016 року відбувся Відкритий Турнір Харківського району  з військово-спортивних багатоборств в розділі бойове двоборство, присвяченого  Дню Перемоги над фашистськими загарбниками, який проходив в смт. Пісочин у спортивному залі Пісочинського  колегіуму. Організаторами цього спортивного заходу став Харківський районний осередок федерації військово-спортивних багатоборств Харківської області за підтримкою комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», Харківської районної державної адміністрації та голови Пісочинької селищної ради.
В цих змаганнях приймали участь 15 спортивних команд, з наступних селищ та міст Харківського району: м. Мерефа (інструктор Тімченко О.В.), м. Південне (інструктор Соломянов О.В.), смт.Рогань (інструктор Шпілька С.О), смт. Пісочин (інструктор Мільшин О.В.) смт. Покотилівка (інструктора Тімченко О.В.), с. Карачівка (інструктор Гога В.І) смт Високий (інструктор Тімченко О.В.), cмт. Васищево (інструктор Шпілька С.О.), смт. Безлюдівка (інструктор Балакірєв І.В.), с. Хролі (інструктор Попов Д.О.), с. Руські Тишки (інструктора Пасічник Д.Л.), с. Циркуни (тренер Левін В.І.), с. Буди (інструктор Путря О.С.). Також були гості змагань: СК «Рись» (смт Есхар), Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 7(м.Харків). Спортсмени цих команд змагалися в стрільбі з пневматичної зброї та всестильового бою.
 На урочистому  відкритті змагання з розділу всестильового бою, був присутній директор Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Андрій Фокін, який привітав глядачів та учасників цього складного виду спорту, але дуже важливого в дійсний час. Також були вручені подяки голові селищної ради Олегу Чернобаю та голові Харківського осередку федерації військово-спортивних баготоборств Харківської області  Володимиру Левіну. 
Перед початком змагань спортсмени та глядачі  були вражені видовищними показовими виступами спортсменів із смт Циркуни, також свою бойову майстерність продемонструвала збірна команда Харківського району, серед яких були переможці національних та міжнародних змагань. Молоді спортсмени та глядачі були в захваті від побаченого та присутні спортсмени  з більшим бажанням приймали участь в змаганні. Наймолодшим учасникам змагань було по 5 років, які виборювали призові місця на рівні з іншими спортсменами. Загалом в спортивному заході прийняло участь понад 160 учасників та ще більше глядачів. Всі спортсмени в  напруженій боротьбі показали високій рівень своєї майстерності та посіли відповідні місця.  Приємно відзначити, що стрункі дівчата нарівні с хлопцями змагались між собою, а з розділу «стрільба з пневматичної зброї» продемонстрували високій рівень стрільби, так Яна Калашник (смт Пісочин) вибила з трьох пострілів двадцять дев’ять очок. Було багато юнаків, які приймали участь в складних версіях всестильового бою з повним контактом, приємно було бачити спортивну майстерність Артура Безрука (смт Покатилівка), майстра спорту України з ВСБ, який посів в трьох версіях всестильового бою перші місця. Вище зазначені спортсмени гідно отримали кубки, також інші спортсмени, які на думку суддівської комісії, які показали найкращі виступи або проявили волю до перемоги,  отримали кубки з різних номінацій. Урочисте нагородження проводив директор Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Андрій Фокін, голова Пісочинької селищної ради Чернобай Олег та голова Харківського осередку федерації військово-спортивних баготоборств Харківської області Володимир Левін. Спортсмени отримали завойовані медалі, дипломи та пам’ятні плакати. 
Багато переможців цих змагань, увійдуть до складу збірної команди Харківської області та приймуть участь у Чемпіонаті України з бойового двоборства, який відбудеться  в м. Харкові 13-15 травня 2016 року, тому  побажаємо нашім співвітчизникам наступних перемог на національному рівні.
 
 
 
 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21