Сьогодні 17.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Бізнес-семінар для підприємців Харківського району
17 травня 2016, 15:42

Бізнес-семінар для підприємців Харківського району

Поділитися:
Сьогодні, 17 травня у малій залі райдержадміністрації відбувся бізнес-семінар для підприємців Харківського району.

 Учасників заходу привітали заступник голови Харківської районної державної адміністрації О.В. Малишева та голова Харківської районної ради М.В. Литвиненко, директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва К.О. Лухіна, які у своїх виступах наголосили на актуальності та важливості таких зустрічей, що проводяться з метою  інформаційної та консультаційної підтримки підприємців, розширення їхніх можливостей щодо доступу до сучасних підходів ведення бізнесу, а також створення умов для обміну досвідом для представників малого та середнього бізнесу країни. 

Увага учасників заходу була акцентована на таких питаннях: особливості ведення бізнесу у 2016 році; актуальні зміни в податковому законодавстві; трудові відносини у СПД, наймані працівники та поняття, оформлення й оподаткування трудового договору. Керівники та власники підприємств, бухгалтери, представники органів місцевого самоврядування обговорювали бізнес-процеси, можливості та виклики сьогодення, обмінювалися досвідом та дискутували на актуальні для підприємців теми. 

Довідка. У Харківській області з 1999 року відповідно до Указу Президента України від 12 травня 1998 року № 456 «Про державну підтримку малого підприємництва» функціонує Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва, який є некомерційною, неприбутковою організацією, діяльність якої спрямована на сприяння розвитку малого та середнього підприємництва, створення умов, необхідних для стабільної та ефективної роботи суб’єктів підприємницької діяльності в Харківській області. Одним із пріоритетних напрямів діяльності Фонду є проведення роз'яснювально-масової роботи серед підприємців в районах області. До речі, Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва програму бізнес-семінарів для підприємців планує продовжувати та удосконалювати і надалі.

 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21