Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Навічно в пам’яті народній
11 травня 2016, 10:11

"Навічно в пам’яті народній"

Поділитися:
Під таким гаслом пройшли заходи в сел. Буди, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Розпочались вони 5 травня з фестивалю військово-патріотичної пісні серед вокальних колективів району, в якому взяли участь артисти с. Березівки, сел. Коротич та сел. Буд. Організаторами цього заходу була Рада ветеранів селища. Глядачі з захоплення слухали пісні у виконанні дитячого ансамблю «Вишиванка», хору «Вечірні зорі», гурту «Майоліка» та юних вокалістів мысцевого Будинку культури. Фестиваль закінчився виконанням пісні «Перемога», яку підхопила уся зала.
Продовжились заходи 7 травня шаховим турніром любительського об’єднання «64 +» серед ветеранів та молоді. Дуже приємно, що наше молоде покоління не відставало від старших наставників і отримали медалі та грамоти за І та ІІ місця.
9 Травня – найхвилюючий день у житті нашого народу. Тож центральна площа була заповнена мешканцями селища, які взяли участь в урочистій ході та мітингу біля пам’ятника Слави загиблим воїнам у місцевому парку, де відбулось перепоховання останків нашого земляка Шевченко О.І., який загинув на Смоленщині у роки Другої світової війни і вважався безвісти зниклим. На мітингу були присутні перший заступник голови Харківської районної державної адміністрації Бондаренко Ю.М., заступник голови Харківської районної ради Казаков О.Є., представник військово-патріотичного об’єднання «Орієнтир», доцент ХНУ ім. Каразіна Колосов М.О. Вдячні мешканці селища та гості вшанували загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника.
Ввечері на площі відбувся святковий концерт-поздоровлення, в якому прозвучали вірші та пісні воєнних років.

Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21