Сьогодні 23.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
До відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму
25 вересня 2015, 14:00

До відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму

Поділитися:
25 вересня 2015 року у малому залі Харківського національного академічного театру опери і балету ім. М. Лисенко відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні.

В рамках заходу проходила виставка, під час якої усі райони області та міста обласного значення, суб'єкти туристичного бізнесу презентували туристичний потенціал Харківщини.
Експозиція Харківського району висвітлювала його туристичний та історико – культурний потенціал. На стендах були розміщені зображення за різноманітною тематикою: туристичні родзинки району - визначні місця, пам’ятники історії та архітектури, видатні діячі району, а також туристичні маршрути:  «Сковородинівські місця та сторінки історії Харківського району» і «Слобожанське місто Мерефа та духовна святиня Озерянська церква». Протягом роботи виставки демонструвався фільм «Туристичні родзинки Харківського району».
Сувенірна продукція була представлена у вигляді фотоальбомів, блокнотів, буклетів, годинників, тарілок, магнітів з видами Харківського району.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21