Сьогодні 21.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
 «Сад пісень Сковороди»
19 вересня 2015, 13:40

«Сад пісень Сковороди»

Поділитися:
19 вересня на території «Холодної Сковородинівської криниці» та Грушевої галявини «Грушнику» у Бабаївському лісі відбувся культурно-мистецький захід «Сад пісень Сковороди».

Захід розпочався з покладання квітів до погруддя Г.С.Сковороди на площі біля Бабаївського селищного Будинку культури. В урочистому відкритті заходу на «сковородинівській галявині» взяли участь т.в.п. заступника голови Харківської обласної державної адміністрації  В.О. Глушко, голова Харківської райдержадміністрації Ю.І. Раїна, голова Харківської районної ради М.В. Третяк, заступник голови райдержадміністрації О.В. Малишева, голова Бабаївської селищної ради О.В. Мороз, меценат заходу І.Е. Васеха, ректор Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди  І.Ф. Прокопенко.

Головна мета заходу – ознайомити наших земляків та гостей з духовними скарбами Г.С.Сковороди, об’єднати людей на засадах духовності, любові, доброти і творчості, виступити інформаційним носієм для створення програм відродження духовних цінностей Слобожанщини.

Виступи народних колективів та гуртів, солістів, професійних музикантів та кобзарів створили яскраве безперервне дійство сучасного музичного фольклорного та поетичного мистецтва.

На різних майданчиках колективи і виконавці продемонстрували музичний фольклор: авторську музику, обробки і інтерпретації народної пісні, нові напрямки розвитку сучасного фольклорного музичного мистецтва України. Працював також поетичний майданчик. В рамках заходу  проводитися художній пленер, в якому взяли участь учні шкіл естетичного виховання та студій образотворчого мистецтва.

На майданчику «Місто майстрів» працювала виставка-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, під час якої народна майстриня провела для учасників заходу майстер-клас з розпису писанок. Для дітей працював ігровий майданчик, на якому фольклорні колективи з Харківської області провели майстер-класи з традиційних дитячих ігор та забав Слобожанщини. Молодь отримала задоволення від перегляду демонстрації бойових мистецтв, відтворених козаками Слобідського Козацького війська Українського Козацтва.

Протягом культурно - мистецького заходу відбулися благодійні акції  «Повертайся живим» (малюнки та листи дітей для учасників АТО) та «Відновимо джерело Сковороди».

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21