Сьогодні 21.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
День селища в Манченках
13 вересня 2015, 11:41

День селища в Манченках

Поділитися:

13 вересня у Манченках відбулись урочистості з нагоди Дня селища. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого, щоб не лише взяти участь у конкурсах, подивитися концертну програму, але й поспілкуватися один з одним.

На свято завітали голова райдержадміністрації Ю.І. Раїна,  помічник радника голови Харківської обласної державної адміністрації А.М. Крючкова, Є.Репнін, депутат Харківської обласної ради Ю.В. Янко, голова районної організації ветеранів України М.Д. Мироновський, директор ХРЦСССДМ О.Ю. Бакай, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації В.В. Пономаренко.

З привітанням до жителів селища звернувся в.о. селищного голови В.О. Палагута, який разом з Ю.І. Раїною відзначили почесними подяками активних мешканців селища.

Долучилися до привітань і помічник радника голови ХОДА А.М. Крючкова, Є.Репнін та голова райдержадміністрації Ю.І. Раїна, які подарували молодим сім’ям та сім’ям з новонародженими дітьми,  учасникам АТО, колективу Манченківського селищного клубу цінні подарунки.
Запрошені гості, усі присутні на святкуванні  переглянули концертну програму, підготовлену учасниками художньої самодіяльності селища та Харківської обласної філармонії (колектив «Веселі дзвіночки», солістки О. Биконова, Л. Сердюк, заслужений артист України О. Літенко, лауреат міжнародних конкурсів М.Стецюн),  оглянули виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва, яку презентували талановита учнівська молодь та жителі селища. Урочистості супроводжував духовий оркестр Старомерчанського Палацу культури.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21