Сьогодні 21.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Урочисті заходи з нагоди Дня селища Буди
12 вересня 2015, 11:15

Урочисті заходи з нагоди Дня селища Буди

Поділитися:
Жителі сел. Буди у цьому році відзначили 341-річницю з дня заснування та 72-річницю визволення селища у Другій світовій війні.

У п’ятницю в Будинку культури відбувся вечір - зустріч, присвячений пам’ятним датам селища. Зала не вміщала бажаючих відвідати захід. У цьому році свої ювілейні дати святкували такі організації: 85 років як було побудоване приміщення ясла - садка, 125 років як відкрилась перша школа в Будах, зараз Будянський ліцей, 110 років Будянській школі №2, 15 років як відкрився храм Озерянської Божої Матері в селищі, 50 років виповнилось хору «Майоліка», 50 років як на Будянському заводі була створена рада фізичної культури «Софік», а також 50 років тому було побудовано будинок по вул. Дачній, 10, 60 років – будинок по вул. Гоголя, 8. Спогади та розповіді супроводжувалась виступами учасників художньої самодіяльності місцевого Будинку культури. Захід пройшов дуже цікаво. Голова селищної ради В.В. Біліченко нагородив колектив «Майоліка» грамотою та святковим тортом. Також грамотами були відмічені Л.Є.Пянида, яка у цьому році відзначає 5 років на посаді директора школи народного мистецтва, та П.О. Пилипчук, який 40 років тому вступив в єпархію.
    Наступного дня у парку біля пам’ятника загиблим солдатам відбувся мітинг - реквієм, присвячений 72 річниці з дня визволення селища у Другій світовій війні. Серед запрошених на урочистості були помічник - консультант обласного депутата Е.Ш. Тер – Степаняна, голова ветеранської організації Харківського району, Почесний громадянин Харківського району М.Д. Мироновський М.Д., Почесний громадянин Харківського району О.М. Аністарова. У своїх виступах і селищний голова, і всі гості відзначили, якою ціною був завойований мир та як важливо сьогодні відстояти цілісність нашої держави. Наприкінці заходу голова пригостив учасників війни, гостей польовою кашею.
    На стадіоні відбувся футбольний матч серед шкільних команд, а в ліцеї – шаховий турнір.
    На центральній площі селища пройшли виставки робіт художників, учнів двох шкіл, школи народного мистецтва та гуртка «Бісерна флористика». З великою цікавістю мешканці селища огляди талановиті роботи учнів.
    Ввечері розпочався концерт учасників художньої самодіяльності. Присутніх порадували своїми виступами гості: ансамбль козаків з Харкова та солісти Хорошівського будинку культури.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21