Сьогодні 23.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Урочистості з нагоди свята Державного Прапора
23 серпня 2015, 16:49

Урочистості з нагоди свята Державного Прапора

Поділитися:
23 серпня голова Харківської райдержадміністрації Юрій Раїна взяв участь в урочистостях  з нагоди свята Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України, 72-ї річниці визволення міста Харкова та селища Пісочин у Другій світовій війні.

На заході також були присутні почесні гості: перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації О. Малишева, Герой України А. Коваленко, голова Харківської районної організації ветеранів України М. Мироновський, заступник Пісочинського селищного голови О. Чернобай, ветерани Другої світової війни І. Долженко, В. Міщенко та підполковник учасник АТО та учасник бойових дій в зоні АТО П. Д’ячук.

Раїна Юрій Іванович нагородив почесною грамотою Верховної Ради України Чернобая Олександра Володимировича за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність та високий професіоналізм.
Також, під час офіціальної частини свята було вручено учасникам АТО на Сході України та їх сім’ям матеріальну допомогу.
 
Право підняти Державний Прапор України надали ветеранам Другої світової війни Долженко Івану Пантелійовичу, Міщенко Володимиру Григоровичу та підполковнику учаснику АТО та учаснику бойових дій в зоні АТО Д’ячук Павлу Олексійовичу.

Урочистості супроводжувалися виступом духового оркестру та концертом від артистів та художніх колективів Пісочинського будинку культури, а також з нагоди свята відбувся флешмоб. Все це створило незабутню атмосферу та святковий настрій.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21