Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Урочистості з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України
20 серпня 2015, 15:03

Урочистості з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України

Поділитися:
20 серпня у великій залі  Харківської райдержадміністрації районне урочисте зібрання до Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, силових структур, голів та депутатів місцевих рад, керівників підприємств, представників громадських об’єднань, військовослужбовців-учасників АТО.
Цьогорічні урочистості були особливими, адже ситуація у нашій країні  показує, що боротьба за волю і незалежність продовжується.
Голова райдержадміністрації Юрій Іванович Раїна урочисто привітав гостей та зазначив, що саме зараз для кожного громадянина України День Незалежності має стати днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї батьківщини та своєї спільноти. Сьогодні, як і 24 роки тому нас об’єднують почуття любові до  нашої рідної країни і глибокої тривоги за її долю, за долю нашого народу і майбутнє наших дітей… Але навіть у цю непросту днину ми боремося, ми працюємо, ми живемо! Також Юрій Іванович подякував усім ветеранам, які звільнили нашу країну у Другій світовій війні, та усім військовим і добровольцям, які захищають Україну зараз.
Святковий настрій усім присутнім гостям створював  народний хор «Жайвір», виконуючи українські пісні.
Запальні українські народні танці, ліричні і веселі пісні, патріотичні вірші подарували приємні емоції на довгий час.
 
Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21