Сьогодні 21.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Оновлення рідної школи відзначили у с. Веселе Харківського району
5 серпня 2015, 15:24

Оновлення рідної школи відзначили у с. Веселе Харківського району

Поділитися:
5 серпня у Веселівській ЗОШ пройшло святкування з нагоди оновлення школи. В рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» в школі було замінено двоє дерев’яних дверей на металопластикові та 22 дерев’яних вікна на енергозберігаючі.
Розділити свято з громадою завітали перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева, начальник відділу освіти Ольга Бабельчук,  Веселівський сільський голова Олексій Слабченко.
Захід розпочався з виступу учнів школи, які показали гостям яскравий концерт. Після чого гості подякували жителям за гостинність та наголосили, що завдяки цьогорічній  участі в обласному конкурсі міні-проектів можна здійснити чимало хороших задумів разом.
Далі дітям була надана можливість здійснити церемонію перерізання червоної стрічки. В кінці заходу всіх учнів пригостили солодким та прохолодним морозивом.
Веселівський сільський голова Олексій Слабченко зазначив, що обласний конкурс міні-проектів дає змогу саме маленьким громадам розвиватися і поліпшувати якість життя, тоді як спроможні громади зазвичай можуть це робити самостійно. Також він підкреслив, що відтепер Веселівська сільська рада буде активним та наполегливим учасником конкурсу «Разом в майбутнє».
 
 
Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21