Сьогодні 21.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Харківський район визначено переможцем обласного конкурсу на кращу вишивку хрестом «Візерунком стане рідний край»
1 липня 2015, 12:59

Харківський район визначено переможцем обласного конкурсу на кращу вишивку хрестом «Візерунком стане рідний край»

Поділитися:
25 червня 2015 року в Обласному організаційно - методичному центрі культури і мистецтва відбулась довгоочікувана та урочиста подія –оголошення результатів голосування та нагородження переможців обласного конкурсу на кращу вишивку хрестиком «Візерунком стане рідний край».

Нагадаємо, що вишита мапа стала завершальним етапом конкурсу, який розпочався 1,5 роки тому. Майстри з усіх 27 районів Харківської області працювали над створенням вишитої мапи. За розміром вишивані роботи різні, повторюють адміністративні території та пропорційні їх площі. Оригінальний сюжет кожної з них розкриває особливості району. Загальний розмір мапи 3×3 метри.

Усі бажаючі мали можливість віддати свій голос за будь - який район з 14 травня до 20 червня 2015 року. Проголосувати можна було як на сайті Центру культури і мистецтва, так і безпосередньо під час відвідування виставки.

Майстри з усіх районів області з'їхалися, аби дізнатися, хто ж стане переможцем. Привітальним словом розпочав захід директор Департаменту культури і туризму Харківської ОДА О. А. Яцина. Директор Обласному організаційно - методичному центрі культури і мистецтва Л. Г. Омельченко оголосила переможців конкурсу. 

За результатами голосування були визначені переможці онлайн-голосування та голосування під час відвідування виставки.

За підсумками голосування під час відвідування виставки наш Харківський район посів І місце!

Куратор проекту: Пономаренко Вікторія Володимирівна

Художник ескізу: Пянида Людмила Євгенівна

Майстер вишивки: Єльнікова Ярослава Миколаївна

Робота відрізняється вишуканим рішенням композиції, що поєднує в собі історизм презентації та майстерність виконання вишиваного фрагменту. Історичне минуле району представлено зображенням козака - вершника – легендарного кошового отамана Івана Сірка, сім'я якого мала маєтності в Мерефі. Дев'ять пам'яток архітектури, серед яких шість діючих православних храмів, відображені Храмовим комплексом у центрі композиції. Плеяда відомих письменників, діячів культури, що мають відношення до творчого потенціалу району зображено в образі мандрівного філософа Григорія Сковороди. Проміні сонця, що перетворюються у веселку з українською орнаментикою виступають об'єднуючим елементом між історичною спадщиною та сучасністю. 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21