Сьогодні 18.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Команда Харківського району - переможець обласних змагань з футзалу
22 квітня 2015, 09:39

Команда Харківського району - переможець обласних змагань з футзалу

Поділитися:
Цього року вже вчетверте проводилися змагання з футзалу за програмою обласної Спартакіади серед районів і міст на Кубок облдержадміністрації. У попередні роки збірна команда Харківського району була срібним та дворазовим бронзовим призером Спартакіади.

У зональних змаганнях 2015 року в місті Валки наші футболісти перемогли команди Красноградського району (з рахунком 3:2) і  Нововодолазького району (з рахунком 7:1), а також зіграли у нічию 2:2 з хазяями поля  - колективом Валківського району. До речі, команда Валківського району є триразовим призером обласної Спартакіади з футзалу. 

На останньому етапі змагань, що проходив у місті Харкові у СК «ШВСМ», в 1/4 фіналу наша команда перемогла колектив Дергачівського району з рахунком 2:1, у напівфіналі зустрілася з триразовим переможцем цього турніру - Куп’янським районом - та перемогла з рахунком 5:0. 

У фіналі змагань з рахунком 5:1 наші хлопці обіграли команду Балакліївського району і стали переможцями Спартакіади області з футзалу. 

Отже, поздоровляємо з високим результатом членів збірної команди району: Стребкова Артема, Третякова Станіслава, Сліпченка Дмитра, Мухіна Сергія, Деркача Ігоря (всі з сел. Покотилівки), Поживотька Олександра, Нестеренка Станіслава, Воронька Андрія, Субботу Валерія (місто Мерефа), Ботагова Павла (сел. Березівка), Явдошенка Романа, Могильовцева Костянтина (сел. Пісочин).  Тренер – представник команди - Набойченко Андрій (Харківський районний спортивний клуб).

 
Анонси подій
  • 16 лютого 2018 р.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21