Сьогодні 18.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Сезон з баскетболу у Харківському районі відкрито!
17 лютого 2015, 13:36

Сезон з баскетболу у Харківському районі відкрито!

Поділитися:
У суботу, 14 лютого, в селищі Бабаї відбувся Кубок відкриття сезону з баскетболу у Харківському районі. В боротьбі за звання переможця на баскетбольному майданчику зустрілися команди з селищ Бабаї, Пісочин, Безлюдівка, Хорошеве, міста Мерефа.

У суботу, 14 лютого, в селищі Бабаї відбувся Кубок відкриття сезону з баскетболу у Харківському районі. В боротьбі за звання переможця на баскетбольному майданчику зустрілися команди з селищ Бабаї, Пісочин, Безлюдівка, Хорошеве, міста Мерефа, а самі змагання проходили за олімпійською системою.
Якщо серед учасників змагань були команди, які виступали з перемінним успіхом і демонстрували то сильну гру, то явно здавали свої позиції, то серед команд одразу виділився колектив з селища Бабаї, який з першої ж гри нав’язав суперникам свою гру и дійшов до фіналу без поразок, де і зустрівся з гравцями з сел. Безлюдівка.
Фінал видався дуже динамічним, адже спортивні амбіції, азарт і  великий шанс на перемогу зробили фінальну гру безкомпромісною і жорсткою. Отже з загальним рахунком 36:27 команда «Бабаї» сел. Бабаї перемогла колектив з Безлюдівки і стала володарем Кубка.
Представником Харківського районного спортивного клубу команда – переможниця біла нагороджена Кубком і дипломом відповідного ступеню, також іменні дипломи отримали кращі гравці турніру.
 

Анонси подій
  • 16 лютого 2018 р.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21