Пошук
Кубок пам’яті Івана Підкопая
3 лютого 2015, 11:06

Поділитися:

У першу неділю лютого в селище Безлюдівка відбувся традиційний Кубок  з волейболу пам’яті Героя Радянського Союзу Івана Підкопая.

На волейбольному майданчику зустрілися команди з сіл Стрілече, Елітне, Циркуни і команда хазяїв турніру. Протягом турніру було проведено серію ігор «кожний з кожним», після яких визначилися претенденти на володіння кубком. Першою командою, яка закінчила боротьбу без жодної перемоги, стала команда «Медик» с. Стрілече. Гравці з Безлюдівки програли дві гри і посіли третє місце. На момент фінальної зустрічі однакову кількість очок набрали «Лідер» с. Елітне і «Фортуна» с. Циркуни. Не дивлячись на те, що гра проходила дуже жорстко, у шаленому темпі і гравці боролися за кожне очко, фортунівцям все ж таки вдалося переграти елітнян з переконливим рахунком 2:0 і отримати почесне звання  переможець турніру.

Отже, команда – переможниця була нагороджена Кубком і дипломом, дипломами відповідних ступенів нагороджені команди, які посіли призові місця, а кращі гравці турніру були відмічені іменними дипломами.