Сьогодні 18.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Кубок пам’яті Івана Підкопая
3 лютого 2015, 11:06

Кубок пам’яті Івана Підкопая

Поділитися:

У першу неділю лютого в селище Безлюдівка відбувся традиційний Кубок  з волейболу пам’яті Героя Радянського Союзу Івана Підкопая. 

На волейбольному майданчику зустрілися команди з сіл Стрілече, Елітне, Циркуни і команда хазяїв турніру. Протягом турніру було проведено серію ігор «кожний з кожним», після яких визначилися претенденти на володіння кубком. Першою командою, яка закінчила боротьбу без жодної перемоги, стала команда «Медик» с. Стрілече. Гравці з Безлюдівки програли дві гри і посіли третє місце. На момент фінальної зустрічі однакову кількість очок набрали «Лідер» с. Елітне і «Фортуна» с. Циркуни. Не дивлячись на те, що гра проходила дуже жорстко, у шаленому темпі і гравці боролися за кожне очко, фортунівцям все ж таки вдалося переграти елітнян з переконливим рахунком 2:0 і отримати почесне звання  переможець турніру.

Отже, команда – переможниця була нагороджена Кубком і дипломом, дипломами відповідних ступенів нагороджені команди, які посіли призові місця, а кращі гравці турніру були відмічені іменними дипломами.

 

Анонси подій
  • 16 лютого 2018 р.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21