Сьогодні 23.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Атестація
18 березня 2014, 15:50

Державна атестація шкіл естетичного виховання Харківського району

Поділитися:
У Харківському районі успішно проходить державна атестація шкіл естетичного виховання – це 4 музичні школи (Мерефянська дитяча музична школа – директор Опешко Л.М., Південноміська дитяча музична школа – директор Святська Т.В., Бабаївська дитяча музична школа – директор Матвєєва В.М.) та 1 художня (Південноміська дитяча художня школа – директор Головіна О.В.).
 

Проведення державної атестації 4 із 7 шкіл району було заплановане на 2013 – 2014 навчальний рік, а саме з листопада 2013 по березень 2014. 

  У ході державної атестації в школах естетичного виховання Харківського району проводяться звітні концерти та демонстрація виконавської майстерності учнів та викладачів, а також виставки робіт образотворчого мистецтва. Ще одним дуже важливим моментом є те, що директори навчальних закладів атестуються на знання законів України та відповідають на питання про нормативну базу діяльності шкіл. Протягом двох тижнів тестування члени комісії перевіряють всі форми ведення шкільної документації, відвідують уроки, проводять бесіди з викладачами ті учнями.  

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21