Сьогодні 23.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
«Вічне слово Кобзаря»
3 березня 2014, 11:31

«Вічне слово Кобзаря»

Поділитися:
Минуло вже багато років від дня народження славного сина України - Тараса Шевченка. В багатьох українських родинах і сьогодні можна побачити прикрашений вишитим рушником портрет Кобзаря. Він – як член сім’ї, як найдорожча людина. 

Він був сином мужа, а став володарем у царстві духа. Був кріпаком, а став велетнем у царстві людської культури. Був самоуком, а вказав нові світи і вільні шляхи професорам і книжним ученим. Доля переслідувала його в житті, скільки лиш могла, та вона не зуміла перетворити золото його душі в щастя для нього самого.
Отже сьогодні і завжди, ми знов і знов пригадуємо цю величну постать, цього митця, славного сина України. 
28 лютого в Бабаях пройшов конкурс читця «Вічне слово Кобзаря». Під дахом Будинку Культури лунали твори Тараса Шевченка. Як важко було визначити найкращих з кращих. Поки члени журі у складі директора музею – Шепіль А.А., заст. директора з НВР – Мілованової О.О. та зав. бібліотекою – Даценко Л.М., підводили підсумки конкурсу, учасники з цікавістю переглянули фільм «Видатні постаті України». Переможцями конкурсу стали : І місце зайняла учениця 7-Б класу – Колесникова Олена, ІІ місце у Мозгової Олени, учениці 8 класу, ІІІ місце поділили між собою Рудинець Олександра та Шестиалтинов Сергій. Директор БК, Заслужений працівник культури Чечіна Л.В., нагородила переможців дипломами та подарками, подякувала всім учасникам та побажала перемоги у районному конкурсі, який відбудеться в березні в ЦБС Харківського району.

 

  

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21