Сьогодні 23.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Дошка
21 лютого 2014, 11:19

21 лютого відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам'ять про Почесного громадянина селища Бабаї, голову селищної ради з 1973 року по 2004 Чєртка Володимира Мойсейовича.

Поділитися:
Народився Володимир Мойсейович в 1939 році в Дніпропетровську. У травні 1961 року переїхав жити в Бабаї.
  20 червня 1973 Володимир Мойсейович був обраний на посаду селищного голови.

За роки плідної роботи був нагороджений : Орденом Дружби народів, Почесною грамотою Президії Верховної Ради , медаллю "За трудову відзнаку " , численними грамотами та подяками .
За Трудовий шлях на посаді селищного голови він пройшов нелегкий шлях, на якому було багато успішних, радісних і важких років.
Володимир Мойсейович робив усе можливе, щоб селище Бабаї тримав завжди високий авторитет не тільки в районі, а й в області.
За 31 рік у селищі був виконаний величезний обсяг роботи. Газифіковано і телефонізовано селище, побудований найкращий у районі Будинок культури на 600 місць, бібліотека, музей, спортзал, поліклініка, будівля селищної ради.
 Завдяки його турботам у селищі, відкрито Меморіал Слави, на якому увічнені імена воїнів загиблих при звільненні селища.

В урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь голова Бабаївської селищної ради Мороз Олександр Васильович, депутати районної та селищної рад, колишні заступники голови Харківської районної державної адміністрації: Кальнооченко Віталій Миколайович, Аністарова Олена Миколаївна, голова районної ветеранської організації Мироновський Михайло Данилович, друзі та колеги Володимира Мойсейовича і Хихля Борис Георгійович, та ін., члени Бабаївської ветеранської організації, місцеві жителі, його родичі.
Автор барельефа Блізняк В’ячеслав Борисович, скульптор Демченко Олександр Миколайович.
Багато теплих слів було сказано присутніми на адресу нашого земляка.
Право відкрити меморіальну дошку було представлено внучці Володимира Мойсейовича - Валерії та автору барельєфа Близняку В.Б.

По закінченні урочистостей до меморіальної дошки всі присутні поклали квіти.
 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21