Харківський район відзначає День району

10 листопада відбулися урочистості з відзначення Дня Харківського району.
День району – це свято підведення підсумків, перелік досягнень не в статистичному сенсі, а в людському вимірі. Адже саме люди, що живуть и працюють на цій землі і є найбільшим багатством і найціннішим надбання. Тому тут завжди раді вітати тих, хто присвятив найкращі роки свого життя розбудові району.

В урочистостях взяли участь депутати Харківської районної ради, представники державних установ, голови і депутати місцевих рад та об’єднаних територіальних громад, керівники установ і закладів району, керівники району минулих років, почесні громадяни Харківського району, громадськість.
Вітали земляків заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна, голова Харківської районної ради Максим Литвиненко. Після чого М.Черняк та керівники району провели церемонію вручення відзнаки «Почесний громадянин Харківського району».
Вже кілька років за ініціативи громадських організації в День Харківського району вручається нагорода народного визнання «Гордість Харківського району». Цього року її провели у 3 
номінаціях: «Життя заради людей», «Ювілей року», «Подія року».
Юній харків’янці Катерині Абраменко за її відданість керівник  позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова галявина» Юлія Массалітіна безкоштовно вручила сертифікат на відпочинок в одну із будь-яких змін 2018 року.
В цьому році дівчинка відпочивала у дитячому закладі «Лісова галявина» на першій зміні. Але їй так сподобалося, що батьки купили путівки і на другу, і на третю зміни.  Тож у 2018 році дівчинка матиме змогу відпочити безкоштовно.
Гостей урочистих зборів вітали учасники художньої самодіяльності Харківського району та знані зірки України.

Список нагороджених