Підготовка району до роботи в осінньо-зимовий період

3 жовтня в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Шахненка Є.Д. відбулося «кустове» засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

На засіданні розглядалися питання щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Харківського, Богодухівського, Краснокутського, Коломацького, Дергачівського, Золочівського, Зміївського районів та міста Люботин до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.
     У Харківському районі відповідно до затвердженого плану на 2017 рік      (з урахуванням змін) на капітальний ремонт житлового фонду сільськими, селищними, міськими радами району передбачено кошти в сумі 5,2 млн. грн.
Відповідно до плану на 2017 рік на ремонт комунальних доріг бюджетами сільських, селищних, міських рад передбачено кошти в сумі 47,7 млн. грн.
Станом на 1 жовтня повністю підготовлено 53 лікувально- профілактичних заклади (100%), 72 навчальні заклади (100%), заклади культури готові на 100%.
В рамках підготовки Харківського району до роботи в осінньо-зимовий період заступник голови облдержадміністрації Шахненко Є.Д. провів щотижневу робочу нараду з питання переведення багатоквартирних житлових будинків сел. Буди та сел. Покотилівка на індивідуальне опалення.
За підсумками нарад  було вирішено активізувати дії щодо завершення підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, забезпечити вчасний початок та безаварійне проходження опалювального сезону.