Слобожанський ярмарок 2017

В рамках ювілейного 15-го Великого Слобожанського Ярмарку-2017 Харківським районом презентована легенда «Яблуневий цвіт кохання» про життя і кохання видатної художниці Зінаїди Серебрякової та її чоловіка Бориса Серебрякова.

В експозиції «Яблуневого саду» було представлено різноманіття  народних виробів та нематеріальна спадщина району.
Районним центром дитячої та юнацької творчості разом з юними акторами Пісочинського будинку культури презентовано інсталяцію «Чарівні яблука Харківського району».
Вихованцями Харківського районного центру дитячої та юнацької творчості були виготовлені також яблука з пап’є-маше та «веселкове яблуко».
Майстер-клас з лозоплетіння давав майстер з с. Руські Тишки Йосиф Тирпак.
Коровай презентувала Ірина Новосьолова.
А саму легенду відтворили актори Харківського району: юні вихованці Пісочинського будинку культури та керівники району.
На ярмарку свою продукцію представили підприємства Харківського району, а саме: ПАТ «Полімерагро», Філія Кросс-ПФ «Зоря» Агрохолдинг «Авангард», ринок оптової торгівлі «1-й кілометр», ТОВ «Тандем плюс», ТОВ «Аромат», ТОВ «Ольховський м’ясокомбінат», Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН, Iнститут овочiвництва i баштанництва НААН, ДГ «Кутузівка».
Справжнім сюрпризом стало пригощання гостей ярмарку найбільшим яблучним пирогом, спеченим за стародавнім рецептом. Виготовили його, як і коровай, майстри від ГО «Діти Слобожанщини».
Харківський район нагороджено дипломами у конкурсах «ЗАГАДКОВИЙ ЛАБІРИНТ» за оригінальність інсталяції,  «КАЗКОВЕ  ПОДВІР’Я» за повне розкриття теми конкурсу за найкоротший час, «КАЗКОВЕ ПОДВІР’Я» за змістовність та локанічність презентації, «КАЗКОВЕ ПОДВІР’Я» за креативність у створенні образів, «КОРОВАЙ 2017» за краще висвітлення теми «Казки та легенди Слобожанщини».