Фестиваль дитячого футболу

11 червня у селищі Бабаї відбувся Фестиваль дитячого футболу серед юнаків 2005 – 2006 років народження, в якому взяло участь п’ять команд Харківського району: сел. Пісочин, сел. Покотилівка, сел. Утківка, сел. Високий та господарі футбольного поля сел. Бабаї.

На зеленому полі місцевого стадіону імені Бориса Єгунька зібралося багато глядачів, які завзято вболівали за найсильніші команди та спритних гравців. В ході усього турніру йшла цікава та жвава боротьба за м’яч на кожному клаптику поля. До останньої хвилини спостерігалася напружена боротьба за перемогу у змаганнях.
В останніх іграх змагань визначилися переможці, які посіли призові місця на п’єдесталі: на третьому почесному місці команда сел. Бабаї, друге почесне місце посіла команда сел. Пісочин, а перше місце з лихою завзятістю виборола команда сел. Покотилівка.
Команди – призери були нагородженні іменними дипломами, кубками та оплесками всіх присутніх. Були визначені також найкращі гравці кожної команди, які були нагородженні пам’ятними статуетками та іменними дипломами.
Всі учасники змагань одержали купу позитивних яскравих емоцій та задоволення.
Організаторами фестивалю стали Харківський районний спортивний клуб, відділ у справах молоді та спорту Харківської районної державної адміністрації та Харківська районна федерація футболу, які бажають командам подальших звершень у змаганнях та житті!