Сьогодні 24.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук

Положення про фотоконкурс

 Положення про фотоконкурс
„Пізнай свій край!”
 
1. Загальні положення.
1.1. Конкурс фотографій „Пізнай свій край!” проводиться серед всіх бажаючих, які захоплюються фотографією.Учасниками конкурсу не можуть бути співробітники Організатора та члени журі.
1.2. Мета конкурсу – виявлення та підтримка кращих дитячих фоторобіт, стимулювання професійного й творчого росту учасників фотоконкурсу; творчий розвиток особистості, її естетичних відчуттів у процесі емоційного пізнання світу; виховання любові до рідного краю.
1.3. Організатор конкурсу: Харківська районна рада.
1.4. Місце проведення конкурсу: територія Харківського району. Початок конкурсу: 15 серпня 2010 р. Кінцевий термін подачі фотографій та анкет учасників: 30 вересня 2010 р.
 
2. Тематичні категорії.
Фотороботи повинні відповідати наступним тематичним категоріям:
- Краєвиди (скорочено ”К”), яка включатиме фото мальовничих куточків населеного пункту: лісового, польового, водного, нічного або вечірнього пейзажу; пори року тощо.
- Історико-культурні та релігійні об’єкти (скорочено ”І”), яка включатиме фото пам’яток історії, культури, археології; фортеці, собори, церкви тощо.
- Візитна картка населеного пункту (скорочено ”В”), яка включатиме фото туристично-привабливих об’єктів, місць відпочинку, туристичних ресурсів населеного пункту, які, на думку автора, найбільшою мірою презентують населений пункт.
 
3. Умови участі.
3.1. Учасниками конкурсу можуть бути громадяни України, яким виповнилося 15 років. В конкурсі можуть брати участь як аматори, так і професійні фоторепортери та фотографи.
3.2. Участь у конкурсі для всіх учасників – безкоштовна.
3.3. Фотороботи повинні відповідати тематичним категоріям (п. 2) та бути виконані на території Харківського району протягом 2007-2010 рр.
3.4. Фото-колажі конкурсній оцінці не підлягають.
3.5. Учасники конкурсу зобов’язані надіслати у зазначені в Положенні терміни заповнену анкету (Додаток 1) та фотознімки, що відповідають темам конкурсу (п. 2.) та технічним вимогам (п. 4).
3.6. Анкета може містити дані тільки про одну особу.
3.7. Кожен учасник може надіслати не більше трьох фотографічних робіт по кожній тематиці конкурсу (п. 2.).
 
4. Технічні вимоги.
4.1. Конкурсні фотороботи повинні надаватися в електронному та/або друкованому вигляді (фотознімки мають бути якісно надруковані будь-яким фотографічним способом розміром 15х21 см, а для панорами – 10х21 см). На зворотній стороні фотознімків навести наступну інформацію:
4.1.1. Назва фотороботи.
4.1.2. Тематика конкурсу (п. 2.).
4.1.3. П.І.Б. учасника конкурсу.
4.1.4. Порядковий номер фотороботи, якщо учасник надав більш ніж один знімок.
4.1.5. Опис фотороботи: дата виконання та місце.
4.1.6. Мітка верху роботи (стрілка в напрямку верху зображення).
4.2. На розгляд журі будуть передані лише фотороботи, що відповідають наступним вимогам:
фотографії (скановані або зняті цифровою фотокамерою) у вигляді електронних файлів (назва файлу – не більше 8 латинських літер та цифр) форматів Jpg, Tiff, jpeg (без стиснення, мінімальний дозвіл 300 dpi) на носіях CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, Flash memory надсилаються Організатору звичайною, прискореною, кур’єрською або електронною поштою.
4.3. Фотографія може бути як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні. Фотороботи повинні бути без оформлення (без рамок, паспорту, надписів, дати тощо).
4.4. Надіслані носії не повинні містити жодної іншої інформації, крім файлів фоторобіт. На поверхні диску слід вказати: прізвище автора та порядкові номера робіт, що містяться на диску.
 
5. Процедура проведення конкурсу та оцінювання робіт.
5.1. Для переможців встановлюється десять головних нагород, а саме: Диплом Гран-прі, Дипломи першого, другого та третього ступенів у трьох тематичних категоріях.
5.2. Заохочувальними відзнаками для учасників конкурсу будуть слугувати:
5.2.1. Включення кращих фоторобіт в інформаційні буклети „Харківський район – туристичний” у 2011 році.
5.2.2. Публікація кращих фоторобіт в підсумковому загальному буклеті Харківського району у 2011 році та вручення одного примірника кожному з учасників, чиї роботи будуть включені до публікації.
5.3. Оцінка конкурсних фоторобіт буде проводитися у трьох тематичних категоріях (п. 2.).
5.4. Оцінку конкурсних фоторобіт буде здійснювати журі, членів якого обирає та запрошує Організатор.
5.5. В рамках трьох тематичних категорій одного учасника конкурсу буде відзначено Дипломом Гран-прі.
5.6. В рамках кожної з трьох тематичних категорій буде визначено авторів робіт, відзначених Дипломами першого, другого та третього ступеню.
5.7. Переможці також будуть нагороджені цінними призами від Організатора та спонсорів конкурсу.
5.8. Кожна з конкурсних робіт може бути відзначена нагородою тільки один раз.
5.9. Журі визначить переможців та оголосить результати оцінки конкурсних робіт не пізніше 10 жовтня 2010 р.
5.10. Журі залишає за собою право не присуджувати нагороди окремих ступенів.
5.11. Рішення журі про присудження чи не присудження нагород остаточне і оскарженню не підлягає.
 
6. Оргкомітет конкурсу.
6.1. Оргкомітет конкурсу (Додаток 2) – постійно діючий орган конкурсу, який організовує всю роботу конкурсу на всіх його етапах.
6.2. Функції оргкомітету конкурсу:
6.2.1. Забезпечення інформаційного висвітлення конкурсу на всіх його етапах.
6.2.2. Проведення реєстрації всіх робіт учасників.
6.2.3. Проведення незалежного оцінювання та визначення переможців конкурсу.
6.2.4. Оголошення переможців та нагородження їх Дипломами.
6.3. Для вирішення важливих організаційних та інших робочих питань оргкомітет конкурсу проводить засідання.
6.4. Організатор залишає за собою право вносити зміни та доповнення до Положення.
 
7. Інші вимоги.
7.1. Учасник конкурсу має бути автором роботи.
7.2. Анкета разом з конкурсними роботами на носіях та фотознімками (п. 4, п.п. 4.1.) повинні бути надіслані на адресу Організатора звичайною, прискореною, кур’єрською або електронною поштою. При відправці фоторобіт слід подбати про їх захист від пошкоджень під час пересилки (Організатор конкурсу не несе відповідальності за пошкодження та втрату робіт під час поштової пересилки на адресу Організатора).
7.3. Останній термін прийому робіт на конкурс – 30 вересня 2010 р. включно. Слід врахувати це при поштовій відправці. Роботи, що надійдуть Організатору після цієї дати, до розгляду журі передані не будуть.
7.4. Положення про конкурс „Пізнай свій край!”, основні вимоги щодо участі у конкурсі, формуляр анкети учасника та ін. можна знайти в Інтернеті на офіційному сайті Харківської районної державної адміністрації за адресою: http://khrda.gov.ua.
7.5. В разі зміни адреси та інших персональних даних, учасник зобов’язаний вчасно повідомити про це Організатора.
7.6. На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, які пропагують релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, а також фотографії непристойного змісту.
7.7. До фотографій можна добавляти коментар автора (проза, вірш тощо).
7.8. Беручи участь у конкурсі, автори автоматично дають згоду на безкоштовне використання будь-коли їх фоторобіт у рекламних матеріалах, на web-сайтах, при підготовці буклетів і книг. Авторські права зберігаються за учасником конкурсу – будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи. Але автор роботи втрачає право на отримання матеріальної чи будь-якої іншої користі від подальшого використання його робіт.
7.9. Всі можливі суперечки із приводу Авторства, Авторських Прав і Права Власності на фотороботу, що приймає участь у даному фотоконкурсі із третіми особами відбуваються за рахунок сторони, що надала фотографію для участі у фотоконкурсі „Пізнай свій край!”.
7.10. Всю відповідальність за надання помилкової інформації з Авторських Прав і Прав Власності на надану роботу (роботи) несе особа, яка надала вищевказану роботу (роботи).
7.11. Учасники конкурсу не отримують від Організатора конкурсу жодної матеріальної компенсації витрат на плівку, проявлення плівки, друк фотографій та будь-які інші послуги, пов’язані з підготовкою до конкурсу.
7.12. Оргкомітет конкурсу залишає за собою право прийняття або неприйняття кожної з фоторобіт, наданих на фотоконкурс, виходячи з попередньої художньої та творчої оцінки без пояснення й уточнення причин автору.
7.13. Надіслані фотографії авторам не повертаються, а залишаються у фонді Організатора.
7.14. Участь у фотоконкурсі „Пізнай свій край!” передбачає прийняття всіх пунктів даного Положення без винятку й застережень у повному обсязі.
7.15. У випадку навмисного або ненавмисного порушення пунктів даного Положення будь-яким учасником фотоконкурсу, Оргкомітет конкурсу залишає за собою право виключити такого учасника з участі у фотоконкурсі на кожному з етапів.
 
8. Інформаційне забезпечення.
8.1. Хід проведення конкурсу буде висвітлюватися на офіційному сайті Харківської районної державної адміністрації за адресою: http://khrda.gov.ua, а також у засобах масової інформації: офіційному виданні Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації „Слобідський край” і газеті Харківського району „Трибуна трудящих”, які одержать статус інформаційних партнерів конкурсу.
8.2. Результати конкурсу, умови та терміни одержання нагород будуть оголошені в Інтернеті не пізніше 15 жовтня 2010 р. на сторінці http://khrda.gov.ua та/або надіслані електронною поштою кожному з учасників за вказаними ними адресами.
8.3. Адреса Організатора для надсилання робіт:
61034, м. Харків, вул. Комсомольське шосе, 52, каб. 66.
Помітка на конверті – «Конкурс».
Конкурсні роботи разом із заповненими анкетами учасників в електронному виді приймаються по електронній пошті: kharkivrada@mail.ru з обов’язковим зазначенням Фотоконкурсу, назви тематичної категорії та автора фотороботи у темі листа (Фотоконкурс, "Назва", автор).
8.4. Детальна інформація про конкурс: http://khrda.gov.ua.
 

 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21