Сьогодні 23.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук

Релігійні свята у липні 2009 року

Інформація про релігійні свята у липні 2009 року
 
 7 липня релігійні громади Рідної Православної Віри, язичники відзначатимуть Івана Купала (свято літнього сонцевороту). Іванова ніч святкується у найкоротшу ніч у році - літнє сонцестояння. На Івана Купала як і раніше палять багаття, водять навколо них хороводи, стрибають черев вогонь, купаються оголеними, ворожать на долю. Чарівними в цю ніч стають навіть трави.
Найвідоміша легенда Іванової ночі - про квітку папороті. Раз у році па кілька митей зацвітає таємнича квітка. І той щасливчик, хто зуміє знайти його ій зірвати, побачить всі скарби, зариті в землі. Правда, знайти квітучу папороть можна тільки за допомогою нечистої сили.
У християнській традиції Іван Купала сполучився із днем Іоанна Хрестителя, тому що обидва свята пов'язані з обмиванням і очищенням. Один з найвідоміших звичаїв цього дня - обливання водою.
 7 липня православні віруючі святкуватимуть Різдво Іоанна Предтечі (Хрестителя). Іоанн Хреститель возвестив людям про приход месії - Ісуса Христа та закликав людей до покаяння та морального очищення. Іоанн Хреститель хрестив Ісуса Христа в Йордані. Був страчений за наказом правителя Іудеї Ірода Антипи. За переказами, за наущаннями дружини Ірода Іродіади її дочка Саломея умовила Ірода віддати їй голову Іоанна Хрестителя, яку піднесли їй на блюді. Образ Іоанна Хрестителя відіграє велику роль в християнському віровченні, на його честь встановлено декілька церковних свят (Різдво Іоанна Предтечі, Усікновення голови Іоанна Предтечі).
 12 липня православні віруючі відзначатимуть День первоверховних апостолів Петра і Павла, з іменами яких пов'язаний початок проповідування християнського віровчення. Життєписи Петра і Павла побудовані з таким розрахунком, щоб їхнє подвижництво слугувало прикладом для віруючих.
 Це свято спочатку було уведено в Римі, єпископи якого по навчанню Західної Церкви вважаються спадкоємцями апостола Петра, а потім поширилося й вінших християнських країнах.
 Обоє апостоли прийняли мученицьку смерть за віру Христову в один день (67 р. н.е.) у Римі. Павло, як римський громадянин, «усічений мечем» (тобто обезголовлений), Петро розп'ятий. Оскільки він уважав, що недостойний бути розп'ятим на хресті, як Ісус Христос, його, по власному проханню, розіпнули долілиць головою. Він був похований на Ватіканському пагорбі, і над місцем його поховання в цей час розташований головний вівтар собору св. Петра.

 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21