Сьогодні 23.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук

Дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім'ї

На сьогодні у Харківському районі створено 5 дитячих будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей.
Соціальний супровід сімей даної категорії передбачає покращення стосунків з дитиною, формування навичок самообслуговування, підвищення кваліфікації батьків-вихователів, врівноважений емоційний стан дитини.
Одним з напрямів вирішення проблеми соціального сирітства в нашій державі є створення інститутів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, як альтернативних інтернатам принципово нових форм виховання.
Такі форми виховання надають можливість задовольнити дані потреби дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, і що є не менш важливим, - забезпечують розвиток міжособистісного спілкування та суспільної взаємодії.
Кожна дитина потребує можливості реалізувати свій потенціал для максимально можливого рівня фізичного та психічного здоров'я, доступу до отримання якісної освіти, безпеки життя та захисту від заподіяної шкоди.   Для кожної дитини є важливими переживання позитивних емоцій та відчуття того, що її люблять та цінують. Створення прийомної сім'ї чи дитячого будинку сімейного типу вимагає від бажаючих стати прийомними батьками чи батьками-вихователями певної відповідальності та усвідомлення. Саме на допомогу усвідомлення відповідальності та особливості взаємовідносин між батьками та дітьми в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу спрямовані дії спеціалістів Харківського ЦСССДМ.

 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21