Сьогодні 22.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук

Посібник по користуванню сайтом

Шановний користувачу!

Для вашої зручності ми  представляємо стислий посібник по користуванню нашим сайтом.

 
1)    Горизонтальне меню
 
Горизонтальне меню складається із кнопок "На головну", "Мапа сайту", іконок російського й українського прапорів. Також тут знаходиться дата, місяць і число.
Кнопка "На головну" потрібна для того, щоб можна було повернутися на головну сторінку сайту в будь-який час, не дивлячись на те, у якому розділі сайту ви перебуваєте.
Для повернення на головну сторінку натисніть "На головну".
Кнопка "Карта сайту" - це наочна деревоподібне представлення структури сайту (на основі меню). Цю кнопку можна використовувати для ознайомлення із сайтом загалом , а також для того, щоб знайти, що цікавить інформацію швидше.
Для переходу на карту сайту натисніть "Карта сайту".
Іконки російського й українського прапорів означає, що сайт можуть подивитися як російськомовні так і україномовні користувачі. Для переходу на російську версію сайту натисніть на іконку з російським прапором, а для переходу на українську версію - іконку з українським прапором.
 
2)    Вертикальне меню
 
Вертикальне меню складається з 9 основних розділів:
- район
- райдержадміністрація
- районна рада
- міські ради
- політичні партії
- цивільні організації
- релігійні організації
- зворотний зв'язок
- новини.
Також потрібно звернути увагу на те, що від деяких розділів ідуть стрілочки. Це означає, що ці розділи мають підрозділи. Розглянемо на прикладі.
Перший основний розділ у вертикальному меню "Район". Від нього йде стрілочка. Наводимо мишкою на розділ і в нас випадає додаткове меню до даного розділу. В "районі" це:
- про район
- паспорт району
- карта району
- фото району
- пам'ятні дати
- економічний огляд
- агропромисловий комплекс 
 
Для того щоб перейти до цього меню потрібно плавно перевести мишку з розділу "Район" на меню, що випало. Далі клікаєте на інформацію, що цікавить. Розглянемо на прикладі.
Наводимо мишку на "Район", плавно переводимо мишку на меню, що випало й натискаємо "Про район". У вас з'являється сторінка з інформацією про район.
Для того, щоб вибрати інший підрозділ в "Районі" повторюємо процедуру (наводимо мишкою на "Район", переводимо мишку наменю, що випало й вибираємо потрібний підрозділ".
Для того, щоб повернутися на попередню сторінку натискаємо на стрілочку назад на панелі керування.
 
 

                                                                     
 
Аналогічно працюємо з іншими відділами від яких ідуть стрілочки. Для того, щоб отримати інформацію з розділів від яких немає стрілочок просто натискаємо на цей розділ.
 
3)    Анонси подій
 
Анонси подій знаходяться на головній сторінці праворуч, під іконками російського й українського прапорів. Події представлені на поточну дату. Для того, щоб подивитися події, які були раніше потрібно натиснути на посилання "Архів анонсів подій", яка знаходиться під подіями.
 
4)    Опитування
 
Цей розділ знаходиться нижче вертикального меню й складається з:
- запитання
- варіантів відповіді
- кнопки "голосувати"
- архів опитувань
 

 
 
Для того щоб взяти участь в опитуванні, потрібно відзначити відповідну для вас відповідь і нажати кнопку "Голосувати".
Біля кожної відповіді є кружечок. Наведіть мишкою на кружечок біля потрібної відповіді й натисніть на ліву кнопку миші. Після цього в кружечку з'явиться невелика крапка. Це значить, що ви відзначили потрібну відповідь.
 

 
 
Тепер натискаєте кнопку "Голосувати".
Після цього на місці запитання й варіантів відповіді у вас з'являються результати опитування.
Також ви можете переглянути архів опитувань. Для цього натискаємо на посилання "Архів опитувань". Перед вами з'являється сторінка зі списком запитань, що раніше задаються. Для того, щоб переглянути результати опитування по запитанню, що зацікавило вас, потрібно натиснути на потрібне запитання.
 

 
5)    Новини
 
З новинами ми можемо з вами ознайомитися на головній сторінці сайту. Перша новина представлена на поточну дату. Новини, які знаходяться нижче представлені за попередні дати. Для перегляду новини потрібно натиснути на назву новини. Для повернення до сторінки з новинами потрібно натиснути на стрілочку назад на панелі керування.
Також з новинами можна ознайомиться в 9 розділі вертикального меню. Для цього натисніть на кнопку "Новини". Перед вами відкривається сторінка з новинами. Для перегляду новини, що цікавить вас, натисніть на назву новини.
Для повернення натисніть на стрілочку назад на панелі керування.
 
6)    Пошук
 
Розділ "Пошук" знаходиться під розділом "Опитування". Він складається з поля, у якому ви вводите запитання, що цікавить вас, по сайту, а також кнопки "Шукати".
 

 
Розглянемо на прикладі.
У білому полі вводимо "структурні підрозділи", натискаємо на кнопку "Шукати". Перед вами відкривається сторінка з переліком посилань, з яких ви вибираєте ту, яка відповідає вашому запиту й натискаєте на слово "далі".
 

 
 
Для повернення до сторінки з переліком посилань на ваш запит натискаємо стрілочку назад на панелі керування.
 
7)    Горизонтальне нижнє меню
 
Це меню складається із кнопок "На головну", "Карта сайту" і "Написати лист" і знаходиться воно внизу сторінки. ІЗ кнопками "На головну" і "Карта сайту" ви вже знайомі. Для того, щоб написати лист у Харківську районну державну адміністрацію натискаємо кнопку "Написати лист". З'являється сторінка із бланком, який заповнюється. Після заповнення бланка натискаємо кнопку "Відправити".
 

 
Також на цій сторінці наданий зразок заяви в ХРГА й Закон України "Про звернення громадян".
Нижче кнопок "На головну", "Карта сайту" і "Написати лист" знаходиться адреса Харківської районної державної адміністрації.
 

 

 

 

 


 

 
 

 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21