Сьогодні 24.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук

Обов'язки

Голова районної державної адміністрації

РАЇНА ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

 

Очолює районну державну адміністрацію і здійснює керівництво її діяльністю, несе відповідальність за виконання покладених на неї завдань і за здійснення райдержадміністрацією її повноважень відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», інших законів України, у тому числі забезпечує виконання в межах Харківського району Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України тощо.
Представляє райдержадміністрацію у відносинах з обласною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами, регулярно інформує про стан виконання повноважень, покладених на райдержадміністрацію.
Визначає структуру райдержадміністрації, затверджує штатні розписи апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, затверджує положення про апарат райдержадміністрації та положення про її структурні підрозділи, спрямовує і координує діяльність першого заступника, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Утворює, реорганізує, ліквідує відповідно до законодавства структурні підрозділи апарату структурні підрозділи райдержадміністрації, призначає на посади та звільняє з посад у встановленому порядку першого заступника, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, працівників апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та їх заступників, погоджує у встановленому порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників не підпорядкованих підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління органів виконавчої влади вищого рівня, крім керівників установ, підприємств і організацій Збройних сил та інших військових формувань України, Міністерства внутрішніх справ України.
Виступає розпорядником коштів райдержадміністрації в межах затверджених бюджетів. Має право розпорядження рахунками та право підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів.
Утворює для сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрацій консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та затверджує їх персональний склад. Очолює колегію райдержадміністрації та визначені ним консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи при райдержадміністрації.
Здійснює заходи, пов’язані з мобілізаційною підготовкою, цивільним захистом та територіальною обороною.
Організовує виконання повноважень райдержадміністрації у сфері інформації, видавничої справи, свободи слова, діяльності засобів масової інформації, а також у сфері внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.
Вирішує питання реалізації державної політики в політико-ідеологічній сфері, налагодження та ефективного здійснення політичної роботи, взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями, у тому числі з профспілками; вирішує питання суспільно-політичного життя району, питання міжнаціональних відносин.
Організує технічний захист інформації та створює належні умови для забезпечення контролю за технічним захистом інформації в райдержадміністрації.
Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності та здійснює постійний контроль за забезпеченням її охорони в райдержадміністрації.
На виконання власних і делегованих повноважень одноособово видає розпорядження голови райдержадміністрації та надає обов’язкові для виконання доручення.
Організує взаємодію райдержадміністрації з районною радою.
Реалізує державну політику у боротьбі з корупцією і організованою злочинністю.
Здійснює інші повноваження, передбачені актами чинного законодавства для місцевих державних адміністрацій.
Координує діяльність у межах своїх повноважень:
відділення Державного казначейства у Харківському районі;
Чугуївську міжрайонну державну фінансову інспекцію;
Харківського РВ (з обслуговування Харківського району та м. Люботин) ГУМВС України в Харківській області;
підрозділів Збройних Сил України;
Харківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області;
відділу в м. Чугуєві управління служби безпеки України в Харківській області;
Харківської міжрайонної прокуратури;
Харківського районного суду;
Харківського об’єднаного районного військового комісаріату;
Харківського районного управління юстиції Харківської області
та сприяє їм у виконанні покладених на них завдань.
Спрямовує та контролює діяльність:
фінансового управління райдержадміністрації;
юридичного відділу апарату райдержадміністрації;
сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи та з питань режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації.
У разі відсутності голови районної державної адміністрації його функції і повноваження виконує перший заступник голови, а в разі відсутності останнього –заступник голови районної державної адміністрації.
 

 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21