Сьогодні 23.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук

Архівний відділ апарату райдержадміністрації

Начальник: Іскра Олена Олександрівна

Місцезнаходження: вул. Є. Котляра, 4, м.Харків, 61052
тел.: 712-29-01
E-mail: arhiv@khrda.gov.ua
 
 

Положення

Режим роботи

Поточна діяльність

Відомості про документи з особового складу ліквідованих установ

Консультативно-дорадчий орган

Нормативно-правова база

• Номенклатура справ

• Інструкція з діловодства

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

Інформуємо, що усі запити, надіслані електронною поштою, будуть прийматися та розглядатися Архівним відділом Харківської районної державної адміністрації згідно з Правилами роботи архівних установ України, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 10.04.2013 р. за № 584/23116, за умовами наявності у запитах таких відомостей:
1. Прізвище, ім’я, по батькові заявника;
2. Поштова адреса, контактний телефон заявника;
3. Повне викладення суті питання. У разі надсилання запиту з соціально-правових питань (підтвердження стажу роботи, заробітної плати) просимо надсилати ксерокопії паспорта, трудової книжки, свідоцтва про шлюб (в разі зміни прізвища). Якщо пошук інформації проводиться уповноваженими особами, надсилати копію відповідної довіреності, оформленої в установленому законодавством порядку.

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ВИКОНАННЯ АРХІВНИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ ОБЛАСТІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ”

Згідно роз’яснення Державного комітету телебачення та радіомовлення України як центрального органу виконавчої влади з формування  та реалізації державної політики в інформаційній сфері від 01.10.2012 № 5081/32/5 запити з питань отримання відомостей за архівними документами не відносяться до категорії запитів, що підпадають під дію Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Порядок розгляду та виконання таких запитів регулюються положенням законів України “Про звернення громадян”, “Про інформацію” та “Про Національний архівний фонд та архівні установи”.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Згідно з підпунктом 4.2.13 Розділу VI Правил роботи архівних установ України, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 08.04.2013 № 656/5 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 10 квітня 2013 р. за № 584/23116, відповіді на запити надсилаються заявнику простим поштовим відправленням.

Бланк заяви

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21