Сьогодні 23.10.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук

Відділення соціальної допомоги вдома

Відділення соціальної допомоги вдома

Завідуюча відділенням  Жовтенко Наталя Володимирівна, тел. 721-19-02
     В структуру відділення входять 28 дільниць відділення соціальної допомоги вдома, які розташовані по міських, селищних та сільських радах Харківського району. В відділенні працює 155 соціальних робітників. Дільниці відділення соціальної допомоги вдома очолюють соціальні працівники.
    За звітний період соціальними робітниками дільниць відділення соціальної допомоги вдома виявлено 2630 громадян які потребують надання різних видів соціальних послуг
Взято на обслуговування 2577 особи, з них за категоріями:
-    2314-громадяни похилого віку;
-    263- інвалідів
   Соціальними робітниками дільниць відділення соціальної допомоги вдома надається широкий спектр соціальних послуг. За звітний період надано 945721 послуг, а саме:
-    оплата комунальних послуг;
-    доставка продуктів харчування,медикаментів;
-    прання білизни,готування їжі;
-    оформлення субсидій;
-    прибирання приміщення;
-  забезпечення паливом, та інші види соціальних послуг згідно укладених договорів.
   Оскільки в районні чимало людей похилого віку, які мають рідних, які з поважних причин не мають можливості забезпечити їм догляд та допомогу, запроваджені платні соціальні послуги. За звітний період на платній основі у відділенні соціальної допомоги вдома обслуговувано 545 осіб, яким надано 4899 послуг.
    В червні 2012 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послу) Харківської районної державної адміністрації була запроваджена інноваційна модель мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг. Сформована мультидисциплінарна команда з 3-х осіб працівників територіального центру до складу якої включені: соціальний працівник, медична сестра та перукар.
    В 2016 році обслуговано 204 громадянина, яким надано 1042 послуги (лекції на різні теми,вимірювання артеріального тиску, вправи з лікувальної фізкультури,стрижка,гоління,вологе прибирання приміщення та подвір’я, доставка води тощо).  
    В листопаді 2014 року територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послу) Харківської районної державної адміністрації запроваджено новий вид послуг - паліативний догляд невиліковно хворих. З цього приводу було створено 10 мультидисциплінарних команд з 3-х осіб працівників територіального центру до складу якої включені: соціальний працівник, медична сестра та психолог. На обслуговуванні з цієї послуги знаходяться 10 паліативно хворих громадян,яким надано 13782 послуг.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21