Сьогодні 24.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук

Відділення соціальної допомоги вдома

Відділення соціальної допомоги вдома

 

Завідувач відділення  Жовтенко Наталя Володимирівна, тел. 721-19-02
 
    В структуру відділення входять 24 дільниці відділення соціальної допомоги вдома (далі відділення), які розташовані на території місцевих рад Харківського району. В відділенні працює 126 соціальних робітників. Дільниці відділення соціальної допомоги вдома очолюють соціальні працівники.
    За звітний період соціальними робітниками дільниць відділення виявлено 2192 громадян які потребують надання різних видів соціальних послуг
Взято на обслуговування 1813 особи, з них за категоріями:
-    1519-громадяни похилого віку;
-    294- інвалідів
   Соціальними робітниками дільниць відділення надається широкий спектр соціальних послуг. За звітний період надано дев’ятсот шістдесят тисяч шістсот сімнадцять  послуг, а саме:
-    оплата комунальних послуг;
-    доставка продуктів харчування,медикаментів;
-    прання білизни,готування їжі;
-    оформлення субсидій; оплата комунальних послуг,оформлення інших документів;
-    прибирання приміщення;
-    забезпечення паливом, та інші види соціальних послуг згідно укладених договорів.
   Оскільки в районні чимало людей похилого віку, які мають рідних, які з поважних причин не мають можливості забезпечити їм догляд та допомогу, запроваджені платні соціальні послуги. За звітний період на платній основі у відділенні соціальної допомоги вдома обслуговувано 252 осіб, яким надано одна тисяча шістсот сорок девять послуг.
    В червні 2012 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послу) Харківської районної державної адміністрації була запроваджена інноваційна модель мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг. Сформована мультидисциплінарна команда з 3-х осіб працівників територіального центру до складу якої включені: соціальний працівник, медична сестра та перукар.
За звітний період обслуговано 152 громадянина, яким надано вісімсот дев’яносто п’ять послуг, а саме: лекції на різні теми,вимірювання артеріального тиску, вправи з лікувальної фізкультури, стрижка, гоління, вологе прибирання приміщення та подвір’я, доставка води тощо. 
     В листопаді 2014 року територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послу) Харківської районної державної адміністрації запроваджено новий вид послуг - паліативний догляд невиліковно хворих. З цього приводу було створено 10 мультидисциплінарних команд з 3-х осіб працівників територіального центру до складу якої включені: соціальний працівник, медична сестра та психолог. На обслуговуванні з цієї послуги знаходяться 10 паліативно хворих громадян,яким надано десять тисяч вісімсот шість послуг.

 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21