Центр надання адміністративних послуг

 

Даний розділ ведеться начальником відділу адміністраторів Харківської райдержадміністрації та створено з метою всебічного висвітлення питань надання та отримання адміністративних послуг, в тому числі документів дозвільного характеру (розміщені в окремому підрозділі), на території Харківського району, які можуть надаватися як юридичним особам так і фізичними особам.

В розділі зібрана інформація, в адаптованому для сприйняття людьми без фахової юридичної освіти та досвіду роботи з органами державної влади і роботи з документами, про адміністративні послуги, що надаються в Харківському районі; адреси та телефони, тому числі довіри та гарячих ліній, органів що надають адмінпослуг, їхні графіки прийому заявників; бланки заяв на отримання послуг; переліки документів  які необхідно надати для тієї чи іншої послуги; реквізити для оплати (у разі платності послуги); інформаційні та технологічні картки по послугам; роз’яснення та довідкова інформація; ведеться відкритий Форум.

З питань надання широкого кола питань адміністративних послуг можна звертатися щоденно крім вихідних та святкових днів з 8.00 за телефоном  370 10 01 або безпосередньо до адміністраторів центру  надання адміністративних послуг ХРДА за адресою м. Харків, Григорівське шосе, 52.

Про початок таких прийомів буде оголошено додатково.

 

РЕЖИМ роботи ЦНАП

 

Розпорядження про створення ЦНАП Харківської РДА

 

Законодавство

 

Перелік адмінпослуг

 

Адміністративні послуги Міськрайонне управління у Харківському районі та місті Люботин Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, що надаються через ЦНАП

 

Работа паспортних столів органи ДМС

 

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

 

 

 
Земельні питання