Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Поиск
03-04 лютого відбувся Кубок Харківського району з  військово-спортивних багатоборств
5 февраля 2018, 10:54

03-04 лютого відбувся Кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств

Поделиться:
Під патронатом Харківської районної державної адміністрації відокремленим підрозділом громадської організації «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств» у Харківському районі на честь вшанування воїнів, які загинули у війні в Афганістані та інших локальних війнах, проведений Кубок Харківського району з  військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство».

Змагання проходили два дні: перший день змагались у  стрільбі з пневматичної гвинтівки у тирі Пісочинського колегіуму (сел. Пісочин),  другий день - в запеклій боротьбі всестильового бою на базі МКДЮСШ № 7 (м. Харків ). В змаганнях брали участь 16 спортивних команд, це понад 180 спортсменів Харківського району, гості змагання ДЮСШ №7 (м.Харків) та збірна команда Чугуївського району.

Призові місця серед команд Харківського району розташувались таким чином: перше місце отримала команда с. Циркуни, друге місце посіла команда сел. Покотилівка, третє здобула команда сел. Буди. Серед  гостей та господарів змагання перше місце отримала збірна команда Харківського району, друге місце збірна команда Чугуївського району, третє місце зайняла команда м .Харкова.
Спортсмени-призери Харківського району, увійшли до складу збірної команди і братимуть участь в чемпіонаті Харківської області 15-17 лютого 2018 року.