Сегодня 25.02.2018 На главную       Форум       Карта сайта       Помощь  
Навигация
Опросы

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Поиск
У ХОДА окреслили напрямки роботи з національно-патріотичного виховання на 2018 рік
31 января 2018, 08:06

У ХОДА окреслили напрямки роботи з національно-патріотичного виховання на 2018 рік

Поделиться:
30 січня заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев провів засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів ХОДА, представники громадських організацій та об’єднань.

«У цьому році ми маємо посилити нашу роботу з національно-патріотичного виховання молоді регіону. Чим більше заходів ми проведемо, тим більше людей зможемо зацікавити у необхідності цієї роботи, - зазначив Анатолій Бабічев. - Сучасна молодь повинна стати рушійною силою, яка здатна змінити майбутнє країни на краще. Саме тому необхідно якнайбільше уваги приділити національно-патріотичному вихованню молодих людей, їх національної свідомості, ідентичності, формуванню громадянської позиції».

Під час засідання члени координаційної ради акцентували увагу на масштабній роботі з національно-патріотичного виховання, яка проводиться у районах Харківської області. Про проведені заходи і реалізацію відповідних програм відзвітували у Харківському та Дергачівському районах.

Також особлива увага була приділена питанню соціальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, а також розвитку волонтерського руху в регіоні.

Окрім цього, члени координаційної ради обговорили питання проведення на Харківщині фестивалю з українського танцю «Гопак».

 

http://kharkivoda.gov.ua

Анонсы событий
 
 
Информеры
 
  На главную | Карта сайта | Написать письмо  
  61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21