5 июня 2015, 14:53

Поделиться:
Дитячими спортивними святами у Харківському районі відмітили Міжнародний День захисту дітей.
Фестивалі футболу серед дітей 2004 – 2005 років народження відбулися на спортивних базах селища Березівка і села Жовтневе.
На футбольному полі селища Березівка зустрілися 4 команди з селищ Утківка, Покотилівка,  Коротич, Пісочин. Після серії ігор, зіграних за коловою схемою, визначився переможець – команда ФК «Юніор» сел. Пісочин, друге місце виборов колектив «Дружба» сел. Утківка, на третьому місці – «Відродження» сел. Коротич.

На футбольному полі села Жовтневе головну спортивну нагороду виборювали команди з сіл Р. Тишки, Глибоке, Липці і Веселе. Змаганння також проходили за коловою системою. Переможцем турніру стала команда ФК «Липці», яка після серії післяматчевих пенальті з рахунком 2:0 вирвала перемогу у команди «СТЕП» с. Р. Тишки.
Представниками Харківського районного клубу команди – переможниці нагороджені пам’ятними кубками та дипломами відповідних ступенів. Іменними дипломами нагороджені кращі гравці змагань.