Сегодня 21.02.2018 На главную       Форум       Карта сайта       Помощь  
Навигация
Опросы

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Поиск
Відбулося урочисте відкриття бібліотеки в селищі Безлюдівка
27 марта 2015, 13:07

Відбулося урочисте відкриття бібліотеки в селищі Безлюдівка

Поделиться:
27 березня 2015 року в сел. Безлюдівка відбулося урочисте відкриття бібліотеки. Під звуки урочистого маршу, виконаного духовим оркестром Безлюдовского селищного клубу - керівник Григоренко А. В., святкову стрічку перерізали радник голови Харківської райдержадміністрації, Почесний громадянин Харківського району Аністарова О. М., голова Безлюдівської селищної ради Гусь М. А., начальник відділу культури і туризму Харківської райдержадміністрації Пономаренко В. В. та директор центральної районної бібліотечної системи, голова профспілкового комітету працівників культури Харківського району Цурікова Н. В.

Згідно сценарію, розробленого художнім керівником клубу Рейс Т. О., учасники художньої самодіяльності від імені всіх жителів селища у віршах подякували завідуючу Безлюдівської бібліотеки-філії Ковчужну В. М. за довголітню працю і зразково-показову професійну роботу на користь жителів селища.

У бібліотеці були проведені ремонтні роботи кабінетів, замінено вікна, встановлено захисні решітки, комп’ютери, підключено Інтернет. Також відзначили всіх, хто взяв безпосередню учать в оновленні бібліотеки. Особливо подякували підприємству «Інтертелеком», яке допомогло підключити Інтернет, в особі присутнього головного менеджера з продажу та маркетингу Харківського і Полтавського регіонів Костенко В. С., який пообіцяв взяти активну участь у підготовці та реалізації програми з будівництва Будинку Культури в селищі Безлюдівка.

Анонсы событий
 
 
Информеры
 
  На главную | Карта сайта | Написать письмо  
  61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21