Сегодня 18.12.2017 На главную       Форум       Карта сайта       Помощь  
Навигация
Опросы

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Поиск
Утківський селищний клуб
23 марта 2015, 15:31

Утківський селищний клуб

Поделиться:
23 березня відбувся огляд Утківського селищного клубу в рамках районного огляду клубних закладів, присвяченого 70-й річниці Перемоги.

У творчому звіті Утківського клубу були представлені нові колективи  художньої творчості. Це - ансамбль «Берегиня» (вікова категорія 34-55 років), дитячі  вокально-танцювальні  колективи «Сонечко» (діти віком 10-14 років), «Веселка» (діти віком 6-9 років). Були представлені читці Антон Рагулін, Данило Ласка та Аліна Гончаренко. Також у клубі працюють клуби за інтересами  «Подружка», «Ветеран».  Клуб тісно співпрацює з  колективами БК «Овочевник» м. Мерефа, БК с. Рокитне, БК с. Червоний Велетень Нововодолазького району.
У приміщенні клубу розташовані бібліотека, кімната ветеранської організації,  кіноапаратна.
Творчий колектив закладу бере активну участь в організації та проведенні усіх масових заходів та свят Утківської селищної ради. Територія культурного обслуговування клубу охоплює сел. Утківку,  села Нижня Озеряна, Верхня Озеряна, Лелюки, Кринички. На території ради проживає близько 2500 тис. мешканців.
Історія клубу заслуговує на увагу. Утківський селищний клуб засновано у 1936 році. Саме приміщення, де зараз  розміщений клуб, входило до числа маєтків власності колишнього пана Уткіна, який мешкав на території селища. На прохання  тодішнього старости приміщення було використане для  проведення святкових вечорниць, «посиденьок».
Минали роки і приміщення було перетворене за допомогою мешканців селища на клуб. На початку   війни, у 1941 році приміщення було  використано як майстерню  механізованої бригади для ремонту військової техніки. Під час окупації німецькі війська використовували приміщення клубу як конюшню. Одну стіну було зруйновано взагалі з метою розміщення танків. Отже, за часів війни будівля сильно постраждала, але завдяки зусиллям та самовідданій праці мешканців селища була відремонтована, добудована та знову перетворилася на заклад культури.

Анонсы событий
 
 
Информеры
 
  На главную | Карта сайта | Написать письмо  
  61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21