Сегодня 21.02.2018 На главную       Форум       Карта сайта       Помощь  
Навигация
Опросы

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Поиск
Відбувся відкритий урок у Південноміській дитячій художній школі
4 марта 2015, 11:51

Відбувся відкритий урок у Південноміській дитячій художній школі

Поделиться:

4 березня 2015 року у Південноміській дитячій художній школі пройшов відкритий урок викладача Лютенко Маргарити Василівни з декоративної композиції на тему: «Композиція із об’ємних модулів кривоскладчастої структури».

У якості комісії відкритий урок відвідали начальник відділу культури і туризму ХРДА Пономаренко В.В., методист відділу культури і туризму ХРДА Гордієнко А.П., директор Будянської ДШНМ Пянида Л.Є., викладач Будянської ДШНМ Пивоварова Л.М., також на уроці була присутня директор Південноміської ДХШ Головіна О.В. Під час уроку учні виготовляли модулі, згідно заздалегідь розробленого ескізу, та наклеювали їх на кольоровий фон. Наприкінці уроку пройшла презентація персональних творчих  робіт учнів. Після завершення уроку компетентна комісія прослухала звіт викладача Лютенко М.В. про підготовку уроку та обговоривала його проведення.
Інформація про викладача.
Лютенко Маргарита Василівна має повну вищу освіту, закінчила ХНПУ імені Г.С.Сковороди. У  Південноміській ДХШ викладачем спец.дисциплін працює лише другий рік, але має попередній педагогічний досвід роботи з дітьми у ЗОШ. За час роботи у закладі зарекомендувала себе як викладач високого професійного рівня. Її учні постійно приймають участь як у шкільних заходах, так і у виставках та конкурсах різних рівнів, що підтверджується грамотами та дипломами.

 

Анонсы событий
 
 
Информеры
 
  На главную | Карта сайта | Написать письмо  
  61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21