Сегодня 21.02.2018 На главную       Форум       Карта сайта       Помощь  
Навигация
Опросы

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Поиск
Відбулась нарада з директорами клубних закладів району
9 февраля 2015, 15:10

Відбулась нарада з директорами клубних закладів району

Поделиться:

Сьогодні у приміщенні великої зали райдержадміністрації пройшла нарада з директорами клубних закладів району, яку провела начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Пономаренко В.В.  У проведенні наради взяли участь: методист відділу культури і туризму Фоменко Ю.О. та режисер молодіжного центру Кашурін О.І.

 Розглядались наступні питання:

1. Щодо дій директорів та робітників закладів клубного типу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

2. Питання розробки та заповнення «Паспортів закладів клубного типу».

3. Проведення  районного огляду клубних закладів Харківського району у 2015 році, присвяченого 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (Огляд проводиться в період з  16 лютого  по 17 квітня 2015 року).

4. Питання щодо наявності основних установчих документів закладів культури клубного типу.( Перспективні та річні  плани (програми) роботи ЗККТ, Журнал планування і обліку роботи колективу самодіяльної художньої творчості, текстові щорічні звіти про роботу ЗККТ та методичну роботу окремо звіти про фінансово-господарську діяльність та платні послуги).

 

Анонсы событий
 
 
Информеры
 
  На главную | Карта сайта | Написать письмо  
  61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21