Сегодня 17.02.2018 На главную       Форум       Карта сайта       Помощь  
Навигация
Опросы

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Поиск

ДПІ

ДПІ інформує

Тимчасовий графік особистого прийому громадян керівництвом Харківської ОДПІ на 2018 рік

Тимчасовий графік особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів Харківської ОДПІ на 2018 рік

Графік проведення виїзних особистих прийомів громадян посадовими особами Харківської ОДПІ на 2018 рік 

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
Харківської об’єднаної державної податкової інспекції
Головного управління ДФС у Харківській області

Державна податкова служба в Українській РСР створюється при Раді Міністрів Української РСР у складі Головної державної податкової інспекції Української РСР і державних податкових інспекцій по областях, районах, містах і районах у містах.
На підставі Постанови Ради Міністрів Української РСР від 12 квітня 1990 року № 74 «Про створення державної податкової служби в України РСР» 01.07.1990 року було створено Державну податкову інспекцію у Харківському районі на базі районного фінансового відділу, яка нараховувала на той час не більше 30 працівників.
Державна податкова інспекція у Харківському районі підпорядковувалась Державній податковій інспекції у Харківській області і свою практичну діяльність здійснювала у тісній взаємодії з органами місцевого самоврядування.
Головним завданням ДПІ є забезпечення додержання законодавства про податки, повний облік всіх платників податків та інших обов'язкових платежів у бюджет, здійснення контролю і забезпечення правильності обчислення та сплати цих платежів.
Згідно ст. 8 Закону Української радянської соціалістичної республіки «Про державну податкову службу в Української РСР» від 04 грудня 1990 року № 509-XII на ДПІ були покладені наступні функції: проводить безпосередньо і організує роботу державних податкових інспекцій по здійсненню контролю за додержанням законодавства про податки та інші платежі у бюджет, а також за порядком заняття індивідуальною трудовою діяльністю, розробляє пропозиції щодо вдосконалення податкового законодавства, розробляє і видає інструктивні, методичні вказівки та інші нормативні документи про порядок застосування законодавчих актів про податки та інші платежі у бюджет, розробляє форми податкових розрахунків, звітів, декларацій та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків та інших платежів у бюджет, а також форми звітів про проведену державними податковими інспекціями роботу, роз'яснює порядок застосування законодавчих та інших нормативних актів про податки й інші платежі у бюджет і організує проведення цієї роботи державними податковими інспекціями, організує роботу державних податкових інспекцій: по обліку, оцінці та реалізації конфіскованого, безхазяйного майна, майна, що перейшло за правом успадкування до держави, та скарбів; по проведенню перевірок правильності стягнення і збереження коштів, одержаних у сплату державного мита, а також при здійсненні касових операцій виконавчими комітетами сільських і селищних Рад народних депутатів, по прийманню від населення коштів у сплату податкових платежів, проводить обстеження та перевірки організації роботи державних податкових інспекцій усіх рівнів управління, за результатами яких вживає заходів до усунення виявлених недоліків і порушень, здійснює заходи щодо професійної підготовки та перепідготовки кадрів, здійснює заходи щодо створення інформаційної системи, автоматизованих робочих місць та інших засобів автоматизації і комп'ютеризації робіт державних податкових інспекцій.
Структура ДПІ: відділ оподаткування громадян СРСР; відділ оподаткування прибутку підприємств і організацій; відділ оподаткування прибутку кооперативних і загальних організацій; сектор обліку та звітності.
Указом Президента України від 22 серпня 1996 року № 760/96 «Про утворення Державної податкової адміністрації України та місцевих державних податкових адміністрацій» Державна податкова інспекція у Харківському районі перейменована в Державну податкову адміністрацію у Харківській районі (далі – ДПА у Харківському районі).
У 1996 році відбулася зміна структури державної податкової інспекції по Харківському району до складу якої було приєднано Люботинську державну податкову інспекцію, яка на даний час є відділенням Харківської ОДПІ.
Харківська ОДПІ у Харківській області підпорядковувалася Державній податковій адміністрацій у Харківській області, функції та обов’язки адміністрації не змінювалися.
Законом України від 05 лютого 1998 року № 83/98-ВР «Про внесення змін до Закону України «Про державну податкову службу в України» до складу органів державної податкової служби увійшли спеціальні підрозділи по боротьбі з податковими правопорушеннями (податкова міліція) і здійснює контроль за додержанням податкового законодавства, виконує оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну та охоронну функції.
Із набуттям Україною статусу незалежної держави та становленням  державної податкової служби постала необхідність створення ефективної структури підрозділів для охорони державної таємниці та захисту податкової інформації, які забезпечували б на належному рівні діяльність різних структурних підрозділів податкової міліції, а саме: управління податкової міліції, слідче управління фінансових розслідувань.
Функції охорони державної таємниці та захисту податкової інформації було покладено на відділ податкової міліції. Співробітники відділу проводять діяльність, пов’язану із державною таємницею, розробляють і здійснюють заходи щодо забезпечення режиму секретності, проводять контроль, виявлення та усунення передумов витоку інформації, що становить державну таємницю, здійснюють ведення таємного діловодства.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2012 № 229 «Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів» шляхом реорганізації Державної податкової служби у Харківській області було у 2013 році утворено Харківську ОДПІ Головного управління Міндоходів у Харківській області.
Харківська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Харківській області є територіальним органом та підпорядковувалася Головному управлінню Міндоходів у Харківській області. затверджено організаційну структуру з чисельністю ОДПІ – 176 осіб. До структури входили такі структурні підрозділи: адміністративно – господарський відділ; відділ персоналу; відділ фінансово – економічної роботи та бухгалтерського обліку; інформаційно – комунікаційний сектор; юридичний відділ, відділ обслуговування платників податків, сектор організації діяльності та контролю об’єктів і операцій, управління доходів і зборів з фізичних осіб, управління ІТ та обліку платників, координаційно – моніторингове управління, відділ контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, управління податкового аудиту, Люботинське віддлення, в тому числі, головний оперативний відділ – 39 осіб.
Згідно постанови  Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №311 «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання таким, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України, ГУ Міндоходів у Харківській області у 2015 році було реорганізовано в Харківську ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області.
Харківська ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області є територіальним органом Державної фіскальної служби України, який підпорядковується ГУ ДФС у Харківській області.
До структури організаційної структури з чисельністю ОДПІ – 169 осіб, входили такі структурні підрозділи: відділ інфраструктури; сектор персоналу; відділ фінансово – економічної роботи та бухгалтерського обліку; сектор комунікацій; юридичний відділ; управління реєстрації платників та електронних сервісів; організаційно – розпорядчий сектор; управління оподаткування юридичних осіб; управління доходів і зборів з фізичних осіб; відділ ІТ; координаційно – моніторингове управління; відділ контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів; управління податкового аудиту; відділ погашення заборгованостей; Люботинське відділення в тому числі, головний оперативний відділ – 36 осіб.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2015 року №892 «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби» у 2016 році реорганізувалися шляхом приєднання до Харківської ОДПІ Чугуївська ОДПІ та ДПІ у Зміївському районі.
До організаційної структури з чисельністю ОДПІ – 178 осіб, входять такі структурні підрозділи:  відділ організації роботи; відділ матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури; відділ по роботі з персоналом; відділ фінансування,бухгалтерського обліку та звітності; відділ моніторингу та обліково – звітних сиcтем; відділ обслуговування платників; відділ інформаційних технологій; юридичний відділ; управління податків і зборів з юридичних осіб; управління податків і зборів з фізичних осіб; управління аудиту; відділ погашення боргу; відділ контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів; Люботинське відділення; Зміївське відділення; Чугуївське відділення, в тому числі, оперативне управління – 24 особи.

 

Анонсы событий
  • 16 февраля 2018 г.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Информеры
 
  На главную | Карта сайта | Написать письмо  
  61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21