Сегодня 20.01.2018 На главную       Форум       Карта сайта       Помощь  
Навигация
Опросы

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Поиск

План проведення

П Е Р Е Л І К
питань для розгляду на засіданнях  колегії Харківської  районної
державної адміністрації у 2016 році

п/п
Назва питання
Готують матеріали
Відповідальний за підготовку питання
ЛЮТИЙ
1 Про підсумки соціально - економічного розвитку Харківського району за 2015 рік та завдання на 2016 рік Управління економіки райдержадміністрації Бондаренко Ю.М.
Коваленко І.М.
2 Про підсумки виконання бюджету Харківського району за 2015 рік Фінансове управління райдержадміністрації Бондаренко Ю.М.
Мєуш Н.В
3 Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли на розгляд до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування протягом 2015 року Відділ роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Анікейцева З.В.
Фоміна І.В.
4 Про стан виконавської дисципліни в роботі з контрольними документами в Харківській районній державній адміністрації за 2015 рік Відділ контролю райдержадміністрації Анікейцева З.В.
Желізова Н.І.
ТРАВЕНЬ
1 Про проведення в районі комплексу весняно-польових робіт в 2016 році Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Бондаренко Ю.М.
Редченко О.Л.
2 Про стан підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2016 року Відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації Малишева О.В.
Крячко В.М.
Бабельчук О.І.
3 Про стан виконання заходів щодо реалізації Комплексної програми профілактики злочинності в Харківському районі за підсумками 2015 року Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи та з питань режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Анікейцева З.В.
ЛИПЕНЬ
1 Про підсумки соціально - економічного розвитку Харківського району за перше півріччя 2016 року Управління економіки райдержадміністрації Бондаренко Ю.М.
Коваленко І.М.
2 Про підсумки виконання бюджету Харківського району за перше півріччя 2016 року Фінансове управління райдержадміністрації Бондаренко Ю.М.
Мєуш Н.В.
3 Про формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2016/2017 навчальний рік Відділ освіти райдержадміністрації Малишева О.В.
Бабельчук О.І.
4 Про стан  роботи із зверненнями громадян в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування за підсумками роботи у першому півріччя 2016 року Відділ роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Анікейцева З.В.
Фоміна І.В.
5 Про стан виконавської дисципліни в роботі з контрольними документами в Харківській районній державній адміністрації за перше півріччя 2016 року Відділ контролю райдержадміністрації Анікейцева З.В.
Желізова Н.І.
ВЕРЕСЕНЬ
1 Про підсумки підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період  2016-2017 років Управління житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Бондаренко Ю.М.
Воротніков С.В.
2 Про підготовку галузі тваринництва до зимово-стійлового утримання тварин в 2016-2017 роках Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Бондаренко Ю.М.
Редченко О.Л.
ЛИСТОПАД
1 Про виконання бюджету Харківського району за 9 місяців 2016 року Фінансове управління райдержадміністрації Бондаренко Ю.М.
Мєуш Н.В.
2 Про стан роботи по соціально-правовому захисту дітей в районі Служба у справах дітей Малишева О.В.
Шевченко О.В.
3 Про підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2016 року та завдання на 2017 рік Відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації Малишева О.В.
Крячко В.М.
Бабельчук О.І.


Керівник апарату                                                                         
райдержадміністрації                                   З.В. Анікейцева

 

Анонсы событий
  • 20 января 2018 г.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Информеры
 
  На главную | Карта сайта | Написать письмо  
  61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21